Bu yapılandırma ile , sen çok yerden yere yatarsın str lere ^^

o kapalı skillerden PHY olanı neden açmıcaz o_O

ensarshow demiş ki:
Bu yapılandırma ile , sen çok yerden yere yatarsın str lere ^^

o kapalı skillerden PHY olanı neden açmıcaz o_O
Hem yatmaz hem yatıramaz bu çar iyi bir seti ve silahı olmadıktan sonra.
Ayrıca Str derken neyden bahsettiğini tam anlamadım defans skillerinden bahsediyorsan onlar zaten açık olarak gösteriliyor.

cold-fire-bicheon char yapıcaksan bence fire nukeler hariç max olcak coldda el yakma ve buflar max olcak bicheonda herşey max olcak :D

BaSoryong

Buralıyım
Bence kotu almıs Fire el yakmasını acmalıydın zaten defans var attack lazım bıze Fıre el yakmasından vaz qecmeyelım ... Snow max yapsak mp Sorunu olcak sadece bellı bır kademeye kadar acmak manıklı olucaktır onun yerine Fire wallda ısaretlenmeliydi bladede 1. skill ve Buflamada acıkların arasına yazmalıydn ....

Not Kişisel qorusum =)

phy damage veren charlara karşı seni 16 sn ölümsüz kılan ıron kapalı mı :P
ateş buz iki el yakmayı birden kullanın ikisinide açın levelinizin üstü adamlarda buzu yüksek damage ile 2 3 skilde indirebileceginiz adamlarda ateşi kullanın ve kasarkende tabiki ateş

aynı yapılandırma bi char aldım ama snow yuzunden mp sorunu bas gostermeye basladı. nası bi çözüm öneriyosunuz? :oldie:

HiqH_WoLTaGe demiş ki:
aynı yapılandırma bi char aldım ama snow yuzunden mp sorunu bas gostermeye basladı. nası bi çözüm öneriyosunuz? :oldie:
snow kullanma :D:D birde el yakma en başta az bi fark war gibi gzüküo ama ilerledikçe fire arayı çok açıor güç olarak... en ii imbue fire dır ayrıca sadece snow için cold açmakta saçmadır
NOT: kndi görüşüm :santa:

Arkadaşlar bence bu build in iki eksiği var
bicheon da blocking rate veren seri açık olmalı çünkü blocking rate pvp için önemli
bide fire imbue kesinlikle açık olmalı çünkü fire imbue ilerde çok yüksek hasar veriyo
Not: Benim Görüşüm Bu Yanlışım Varsa Düzeltirsiniz...

Yukarı Alt