1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Cold 90 - Fire 90 - Bicheon 90 - Light 30 | Sizce ?

1. Pinokyo

Pinokyo Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bi kaç kişiyle görüştüm her kafadan değişik bir ses hemen hemen aynı fikirler ama...

Bi abi başlıkta yazdığım buildi önerdi = Cold 90 - Fire 90 - Bicheon 90 - Light 30

Cold'dan : Phy defansı sağlarsın.

Fire'dan : Mag defansı sağlarsın ve nukeleri sağlam çakıyor.

Bicheon'dan : Zehirleri var zehiri tutturdunmu rakibinin işi biter dedi.

Hızlı koşma zaten pvpde işine yaramaz unique için koşmayı dert ediyorsan %100lük npc'de satılıyor dedi...

Sizde birşeyler önerebilirmisiniz lütfen.

Şuanki Skill Durumum : [Lv90] Cold 83 , Light 83 , Fire 83 , Bicheon 30 [Uniquelerde çok süper ama pvpde bi okadar ezik diyebiliriz.] Şuan için Gap 7

Yardımlarınızı bekliyorum.

2. ManlY

ManlY Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şu anki durumuna göre bence pek bir sorun yok sadece bicheon yerine heluksalı açıp passive'ini açarsan daha iyi olur derim.

3. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Light hızlı koşmadan mı ibaret? Bir nuker için light vazgeçilmez bence. Mag. attack arttırma buffı son kitapta 15% veriyor. 10k vuruş 11500'e çıkıyor demek bu. Yani fire olup light açmasan da vuruşların aynı, light olup fire açmasan da. Hangisi daha avantajlı? Light. Bicheon 90, Light 90, Cold 90, Fire 30 iyidir. Kıyafet Protector tabii ki.

4. Pinokyo

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öle diyosun ama uzun süren pvplerde mp yetiştiremiyorum snow varken snow yokkende zaten birşey yapamıyorum.

5. ManlY

ManlY Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Snow shield varken mp yi yetiştiriyorum çünkü pvp'ye gittiğim için %'sini bayağı bi çıkartıyorum yokken de pvp lerde zorlanırsın bayağı ama kasarken o kadar da zorluk çekmezsin seri kasmak istiyosan bence dediğim şekilde olabilir.

6. Pinokyo

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yükseltsemde yetişmiyor snow şuan %50 snow açıkken ortalama bir nuke 6k mp yiyor düşünün hep nukeyle çalışıyorum...

7. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu char nukerse hem de pure ınt lıghtsız nuker olmaz olamaz tutunamaz berbat olur bence 90bicheon-90light-90cold-30 fire ya da heuksal :thumbsup:

8. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    Lightning de sadece hızlı koşma mı var. Must piercing Concentration ve pasif kaybolmuş. Ghost walk (pvp de önemli) yokmuş...

9. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Bikere phy atak olmadan pvp lerde bir hiçsin bunu unutma sürekli nuke atarak sadece ezik charları kesersin.... yani (90 bicheon) pro giy phy defansa ihtiyacın var (cold 80) fire elyakması olan nukerler manyak damege atıyo bunuda bil hemde macig defans gelıyo wizardlar için (fire 90) kala kala da 40 lv kalıyo onlada macig atak veren 2. kitabıda full yapıyorsun (light 40) nuker gorunumlu blade tam bir tank olursun bak sen benı dınle kolay gelsın bu arada 765758 kadarda sp ihtiyacın var genel toplanda:D

10. dj_shark

dj_shark Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Maden muhendisi...
    90 bic 90 cold 90 light 30 force :wink1:

11. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Mükemmel bir yapılandırma söz konusu bu mesajda -> Bicheon 90, Light 90, Cold 90, Fire 30

12. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63

aynen öyle, hele en çok keyf duyduğum şu Cold'un gücü ve sırrı geleceği gören birisi olarak 8 yıl önce Cold'a sarılmıştım herkesin 0 gördüğü şimdi 90larda geziyor 8)

Extraloob ~ FuLL STR Cold Glavie Garment 8)

13. dj_shark

dj_shark Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Maden muhendisi...
    Hala coldu yerden yere vuranlar var ya gıcık oluyorum :S
    90 PAC 90 COLD gerisi mühim değil karsındaki adamın üzerinin + kaç oldugu önemli değil (weapon hariç) aksini söyleyen varsa HERA dayım JaLaPeNo gelsin pvp ye

14. doruQue

doruQue Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    light ile fire yerini değiştir...
    mag defans için fire´a gerek yok..
    garment giyip hem mag def. sagla hemde max dmg vur tabi spear öneririrm...bu çar snow shield ile yatmaz...zaten eNN fazla 2 skillde yatırırsın..çok tek atarsın...
    [90 light 90 cold 90 heuksal 30 fire + Garment + Spear] bir çar en fazla vuran çinli çardır kanımca.. life skilli olmayan bir wizard kadar vurur sanırm.. kullanmasını bilrsen çok can yakarsın...

15. doruQue

doruQue Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    str çarlar cold imbue açmaz...imbuen 90 olmalı oldugu içn 90 pac 90 cold 90 fire 30 light olmalı..ama statuslara okdar güvenme o statuslar sadece monsterlarda işe yarar..emin oL..

ideal bir str çar imbue FIRE 90 silah 90 FIRE(belkemigi) 72 light 48 cold veya 90 silah 90 fire 90 force ve 30 cold olablr...

kendimden yüksek cold imbueli bow bana 1-2 k vururken ben ona 4-5 k(9 k crt vurdum) vuruorm onda +5 bow var iken bende +3 bow var... [lvl 70 (şuanlık)] itemlerini bilemem ama benmkiler +3 tü...(ayrıca fire kalkan skilli ile hiç beni donduramadı ve az vurduguyla kaldı)

16. Dr.Hemlock

Dr.Hemlock Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fire devri kapandı nukerlerde.Light ve Cold olmaması gibi bir lüks kalmadı S/S buildlerde.
    30 lightla gözden çıkaracağın değerlere bir bakalım

+11 Magical damage increase
    38% Moving speed increase
    +17 Parry ratio Increase
    +16 Parry ratio Increase (Pasif)
    Power Lion Shot 866 ~ 1608 (100%) 2m/3
    Earth lion shout 66 ~ 866 (100%) 2m/3
    Nukeleri es geçelim...
    Lightın 30 olması durumunda es geçtiklerin bunlar.Bence bir nuker için kurtuluşa giden yok burda yatıyor.

*** Coldda ise değerlere gerek bile yok mecburen maxlanacak.***

*** Fire a gelince;
    Phy Damage Bufları: Lighttaki avantajlarla karşılaştırılınca önemisiz.Ki ayrıca magical tabanlı bir charda magical damage den daha önemli olamaz.Karşılaşmların büyük çoğunluğunu mag vuruşlarıyla yaptığımızı düşünürsek.
    Status Bufları: pill ve full blue takılarla absorbe edilebilir.
    30 Lvl olması Firewall için kafi.Wizardlarda kullanabileceğin bir avantaj.

***Bicheon***
    Pvp de şansık yok bicheonsuz.KB KD Bleed Division Impotent Phy ve Block buff ve Block ratio(Pasif) ve yeni eklenen Summit Depth buff (hiç hafife alınmaması gerekli)

Durum bu yani 8)

17. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    En güçlü vuruş yapabilecek Chinese char Heuksal 90 Fire 90 Lightning 90 Cold 30`dur güçlü vuruş yapar ama tartışılır ne kadar defansının yüksek olduğu. Garment giyerek bir Anti-INT build yapabilir. Diğer INT`lerin kabusu olur. STR`leri de kendine yaklaşmadan yatırabilirse yatırır yoksa yatar. Garmentın mag. reinforce u ile bir Chinese Wizard olabilir. Unique kesmede iyidir.

STR charlar cold imbue neden kullanmasın ki? Heuksal 90 Fire 90 Cold 90 Light 30 cold imbue ile çok rahat eder. Char STR, 200-300 fazla vuracak diye neden frostbite ve freeze gibi süper statülerden vazgeçsin? Zaten light düşük lv olunca imbue dan fazla faydalanılamıyor Piercing force buffı olmadığı için.

18. X-Hacker

X-Hacker Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilsiayar Tamir bakım!
    bişey sorcam fire NuKElerı hiçmı işe yaramıo :D

19. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki yarıyor ama hepımız basını agrıtan tek set total mastery sorunu ayrıca sadece moblarda kasma olarak bakma olaya bunun pvpsı jobwarı fortresswarı flnda var weapon skıllsız tum charlar yenılmeye mahkumdur denge olayı :wink1: