Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Çok seksisin gelme

Pan-Malezya İslami Partisi’nin gençlik kolu yetkilisi, Avril Lavigne’nin ‘Malezya için çok seksi’ olduğunu söyleyerek, konserin iptal edilmesini istedi

Malezya'da muhalefetteki aşırı İslamcı Pan-Malezya İslami Partisi, ay sonunda yapılması planlanan Avril Lavigne konserinin, şarkıcının sahnede “fazla seksi” hareketler yaptığı gerekçesiyle iptal edilmesini istedi.

Partinin gençlik kolu yetkilisi Kamarulzaman Muhammed, 29 Ağustos’ta Kuala Lumpur’da yapılması planlanan konser için, “Bizim için çok seksi... Malezyalı izleyiciler için faydalı değil. Halkımızın, gençlerimizin bu gösterilerden etkilenmesini istemiyoruz. Biz temiz sanatçıları istiyoruz” dedi. Muhammed, yetkililere protesto mektubu gönderdiğini de söyledi.

Kültür Bakanlığı’ndan bir yetkili ise, organizatörlerin konser için izin başvurusunda bulunduğunu, kararın bugün verileceğini söyledi. Malezya’da sahne performanslarını düzenleyen talimatname, sanatçıların göğüsten dize kadar inen kıyafetler giymesini öngörüyor. Kıyafetlerin üzerinde uyuşturuyla ilgili resim ve yazı bulunmaması gerekiyor. Sanatçıların sahnede zıplaması, bağırması, seyircilere sarılması ve onları öpmesi de yasak. 2006’da ülkede konser veren Pussycat Dolls grubunun ahlak kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle organizatörler para cezasına çarptırılmıştı.

Çok seksi olduğu için istenmeyen avril ;

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=3319&rid=2369

Doğrudur ne işi var malezya da gelsin bakıyım türkiye ye sahnede o seksi hareketlerini yapsın çıkamaz oradan xD

ben koycaktm bu haberi buraya ya :lol: hurriyette okumuştum copy yapmıştım ama içime sinmiyodu :D

Windy

POTATOHEAD demiş ki:
ahahahah süper yaaa koptum . demekki malezya abaza kaynıyo. heralde avril orada konser verse yerler bembeyaz olur
senin ne yapmaya çalıştığını hala anlamış değilim. böyle iğrenç şeyler yazarak kendini öne çıkarmayamı çalışıyorsun? yazık burada herkez 18+ değil.İğrençliğini kendine sakla.Okurken ben utandım böyle birinin benim üstümde bir rütbesi olmasından,nasıl d.mod oldun hayret doğrusu... :detective:

POTATOHEAD demiş ki:
ahahahah süper yaaa koptum . demekki malezya abaza kaynıyo. heralde avril orada konser verse yerler bembeyaz olur
Kullanmış olduğun kelimeleri bence iyi seçmelisin çünkü bu çatı altında örnek teşkil ediyorsun...

RoyalFlush

Bilgiliyim
Çok çabuk oldu sanki...

Ps:Bana kalırsa seksi değil,yani seksi bir tarafı var ama bana göre değil.Malezya için verdikleri ise onlara göre doğru bir karar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannes bir ülke bu tarz bir düşünce içerisinde ise onun neden 3. dünya ülkesi olduğunu fazla tartmaya gerek yok zannımca.

İslam devletlerinde görülen bişey bu.Türkiye'ye gelsin ne işi war ki orda :D
Ayrıca daha d. mod'luğunun ilk gününde yaptığı yorum nedeniyle görevinden alınan bi arkadaş var geçmiş olsun diyorum.Yaptığı yorumlara dikkat etse ii olur!!!

Yukarı Alt