ya arkadaşlar benim joymaxı suçlama sebebim bukadar kar ettikleri ve çok yaygın olarak kullanılan bir oyuna bukadar ilgisiz olmaları diğer online oyunları oynayan arkadaşlarla konuşuyorum adamlar her ne olursa olsun soyulma bug hile bot sv. her konuda sizin ile anında ilgileniyorlar biz bir problemimiz olduğu zaman her hangibir ilgili bulamıyoruz
sonuçta joymax çarları direkt olarak soymasada bu konu ile hiç ilgilenmediği için tek sorumlusu joymaxtır sonuçta biri bir suç işliyor ve tek denetleme ve ceza verme yetkilisi olan joymax buna gözyummuş oluyor ve joymaxsın kendiside sorumlu ve suça gözyumduğu için tek suçlu oluyor

Prestij

Tanınıyorum
Silkroad oyunu kullanım itibari ile insanları bot kullanmaya ve silk almaya adeta kendi zorluyor. Sonrada bir anda katliam yapıyorlar bann yaparak. Bence JM nin ilgisizliği artık tuzu kuru olmalarından kaynaklanıyor, tüm üyeleri oyunu bırakamazlar gözüyle bakıyorlar sanırım ancak çevremden, oyundaki globallerden ve forumdan aldığım izlenimlere göre birçok insan artık oyundan ve Joymax in bu padişahlık tarzı yönetiminden soğumuş durumda. Tabi bu benim fikrim.

bu sabah benim charım soyuldu avatarlar elixiler elementler 42 lvl sos bard duruyor charın üstündeki itemler ve 120m yok :(

arkadaslar joymax char soyuyo dedigimizsey dogru ama nede ni apacık ortada 1 incisi size kayıt olur ken kobul ettiginiz anlasma 2cisi ise oyunda gizli modlar var siz onları normal oyun cu gibi görürsünüz ama onlar oyunu yöneten mod lar bu mod yapılan hile küfür vb gibi seyleri kaydeder acık ismii ise gamemodorotör dük siz böle hile araya calısın küfür yazın char soyun parasız bot kulanın devam edin sonra nie soyuluom demeyin ben romede 57 hata 58 olcak charımvar su ana kadar1 oyunda 1 kez soyuldum oda bi arkadasıma cok günmistim siz siz olun akılı davranın bunu sonu ::::: Banned veya Report tur :detective: :headbang: rock girlllll

bence joymaxle ilgili bişey değil bu soyulma olayları.benimde charım soyuldu ama bende sadece goldla wolfu almışlar başka hiç birşeye dokunmamışlar.Benim izlenimlerime göre bu soyulma olayları bi çete(grup) tarafından yapılıyor.Bu grup ise çoğunlukla flash bellek virüslerinden yayılıyor.Siz siz olun sakın ha pc nize bilmediğiniz bir flash belleği taratmadan takmayın!

Cryolite demiş ki:
joymax neden sizi soysunki.. istediği kadar goldu şak diye yaratabilir sonuçta dimi :mrgreen:

bunun nedeni daha çok SRO forumlarında gördüğüm "salı sabahı inspectiondan sonra tüm itemlerim ve param kayboldu" bugu olabilir..
mantıklı . . . :think:

Fre3sTyLe demiş ki:
Benimde 86 Lv Charım Soyuldu İşin İlginci PK Değildi,Element Ve Elixirlere Dokunulmamıstı Ve Uzerımdekı Dress'e De Bişi Olmamıstı Yanı Sadece Charın Ustu Ve Icındekı Goldlar Gitti O Kadar...

Herkeste Aynı Sey Olması Ne Kadar İlginc :roll:
benimde aynen

adamlar zaten sılk satısından malı goturuyo sizin ıtemlerınızemı tav oldu yanı:))

benımde alexanderda carım soyulmustu sadece paraları almıslardı ıcındekı sos ıtem ve elıxırler duruodu ilginc dogrusu

gold yükleyen insanlara fazla güvenmeyin derim soyulanlar genellikle gold yükledikten sonra oluyor kafede çara giriyosunuz goldu yüklüyosunuz şifreniz id niz elden gidiyor tabi 1-2 güne soyuluyorsunuz. Kendi mahallenizdeki cevabı bağdatta aramayın derim ben.

cafelerden gold alırken kesınlıkle cafenin pclerinde charınıza girmeyin satan kişi verdiğini geri alabilir :D tabi diğer onlemler alındıysa bu dikkate alınabilir ...

Yukarı Alt