1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

çok önemli : sbot kullanıcıları

1. exalubur

exalubur Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önce herkeze selamlar...
    1: Arkadaşlar clientless modda iken kaçsefer drop dediyse girdim baktım bişe yok,itemleri tavşan topluyor oyunda iken sorun yok ama clientless moda gectiğimde mesela,5 drop diyor bigiriyorum tavşanda hic bişey yok bu birinci sorun....
    2:Gene tavşan clientless modda iken goldları toplamıyor böyle sorunu olup çözen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum
    NOT:Yoksa böyle bize para dayanmıcak hep keseden gidio ne item görebiliyoruz nede gold...
    Oyunda iken sorun yok .. clientlesse gecince toplamıyor.

Kod:
    başlık küçültüldü

2. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Öncelikle.. Başlık büyük forum kurallarına aykırı kuçultursen daha şık olur yoksa ben küçültücem..

sorununa gelince. Settings sekmesinde pick via pet işaretli olmalı.. Client açıkken toplamasının sebebi zaten sen pet ayarlarında oyun içerisinde onları toplamasını ayarlıyosun client açıkken bunları pet oyun ayarlarına göre toplamakta.. clientlesse geçtiğinde client düştüğü için petin toplamaz tabiiki.. Botta items sekmesinden toplamasını istediğin itemları seç ve pick pet de ve setting bölümündende pick via peti işaretlersen clientless takılırken petin istediğin herşeyi toplayacaktır...

3. exalubur

exalubur Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben tek tek ayırdım istediklerimi pickup(pet) yaptım ve settings de pick via pet işaretli...
    bu sorunumu çözmedi ama ilgilendiğin icin sağol...

4. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Demekki yaparken hata yapmışsın bi yerde.. en baştan al pick gold işaretli olsun pick via pet işaretli olsun items bölümünden toplamasını istediğin itemlari seç pick pet yap altta own items all items bunlari iaretle items listesindede pick pet X olarak işaretlendiğinden emin ol.. Bunları uygularsan toplamaması mumkun değil..