arkadaslarım benim venicede o_____O isimli charım banlandı 9 lvdi sadece stall açıyodum bota koymadıım hiç ama oyuna girerken sadece loader kullandım . ve banladılar .bug reportla yazsam açarlarmı ben hiç bot kullanmadım sadece loader kullandım loader kullandıgımı ispatlayabilirlermi ? gerçekten çok öenmli arkadaslarım 1,5 bil param yandı :evil: :evil:

Loader illegal bir program olduğu için banlama hakları var ; ve kanıt gösterme zorunlulukları yok .

angela demiş ki:
arkadaslarım benim venicede o_____O isimli charım banlandı 9 lvdi sadece stall açıyodum bota koymadıım hiç ama oyuna girerken sadece loader kullandım . ve banladılar .bug reportla yazsam açarlarmı ben hiç bot kullanmadım sadece loader kullandım loader kullandıgımı ispatlayabilirlermi ? gerçekten çok öenmli arkadaslarım 1,5 bil param yandı :evil: :evil:
artık stall charlarda BAN yiyo g.o bro

stal carlar ban yemıor sro loader kullananlar ban yıor artıq sro loader ban sebebi!

Ben AgBot La Kasıyom Silkim Var Banlamıyolar Bi Gün Ban Yiyecez Ama Ne Zaman GM Abi Ben Daha Silk Alacam Banlama Benii :D

bnm kac Tane Stall charı banLandı..
Kardes sende alısırsın merak etme :D
Leaderdan feLan degİL ticaretten karaborsadan dogru ban AtıyorLar:D

Yukarı Alt