demin arkadas ben biliyorum söylemem diyor neyapmaya calısıyor yardımcı olun yaaaa xp döndürcem

Guathema demiş ki:
bu oyuna neden bu kadar bağlanırlar anlama bizde oynuyoruz ama bu kadar da değil be abi :roll:
Aynen katılıyorum.Sürekli de dile getiriyorum.Ne yapıyorsunuz be arkadaş oyunla.Ben bir salıdan diğer salıya kadar kuruyorum botu anca mob değiştirmek için filan bakıyorum çara.Zaten kendisi her şeyi yapıyor bot :roll: .Oturup botu mu izliyorsunuz, bot girmeyince oyuna neden dünyanın sonu gibi davranıyorsunuz ki soru:

EnDZoNe

yükle xp sonra koy (_;_)üne be aslanım düzelir o kendi windows7 de neymiş ben 98 kullanıyorum :mrgreen: eski toprak her zaman iyi çalışır unutma bunu makara:

Ekran kartından kaynaklanıyor olabilir . Buradan gördüğüm akdarıyla W7'nin grafikleri %100 olarak görünmüyor kanımca . Benim düşüncem bu. Ekran kartı driverini yükklemeden önce benımde graklerim bu şekil görnüyordu. Yükleyince düzeldi :wink1:

birde derler eski sro iyiydi.o daha da kotuydu ne bot var ne bişi tam asosyal isiydi. suan en azindan bırak cık gez ne bu kadar baglanıyonuz anlamamki.

Hadi ortaya birsey atıorsunuz sonra susuyorsunuz nasıl birşeysiniz ya yardımcı olun lütfen

Yukarı Alt