Herkez Wizard kasması zor diye acmaz.Ama kasması kolay olan wizardı nasıl kasabileceginiz hakkında bildiklerimi paylasmak isterim.Wizard kasmak icin ilk levellarda taxi girilmeli ama bard acmak gerekir bunu sakın unutmyaın.İleride yuksek lvla ulastıgınızda veya daha once wizard bota bırakmak icin sitemizde bulunan DualWeapon programını kullanıp noise isimle korunma skillini basabilrsiniz.Zaten Wizard Lvlına olan canavarlara tek atmaktatır.

Emeğe saygı beyendiyseniz lutfen yorum yazınız.

Herkesin bildiği şeyler bunlar.Ama eğer düşük levellarda taksi yapıcaksan,40'ta açılan recory division bardın noise'den mob kasmada daha yararlı.

bard açmak anlamsız 40 lvlde gelen cleric skilleri seni tam anlamda moblara karşı dayanıklı yapar ama bardda kurtulma şansın 0 ve giant kesmen imkansıza yakın..
kendi wizardımdan biliorum sabit 4 gapla gidiceksin
çok sağlam bir wizard elde ediceksin^^

ne emeği ya, ne yazmış ki?
Noise champion ve giantlarda işe yaramıyor, normal moblar da wizard için pek tehlike oluşturmuyor zaten. bence bard mantıksız, clerick açılmalı.

Ok bn ztn begendiyseniz dedim sizinde bilmeniz hosyuma gitti ztn bu bnm dusuncem D:

peki ben topic kirliligi yaratmamak adina konu altinda sorucam sorumu..
wizard+bard mı daha iyi olur sizce yoksa wizard+cleric mi?
tum ozellıklerını bılıyorum her ıkı yapılandırmayıda uyguladım forumda da yenı sayılmam bılgım fazladır.. ama ısın ıcınden cıkamadım bana bardda noıse+movıng march cok cazıp gelıyor ve dancing skıllerı batlle bard cabası ayrıca cok paralı bır oyuncuda sayılmaz yarım saatte bır 200klık potlardan alayım.. ama cleric skilleride ileride ozellıkle recovery division+bless spell cok saglam skıller yardımcı olursanız cok sevınıcem :muck:

ya bende sunu sormak ıstıyorum wızard bard degılde clerıgımız varsa ve 69 lvl ıse ne onerırsın kasma konusunda :D

wizard zor kasılıo die milletin açmama durumu yok
serverımde 40- avrupasının %60 wizard :D
çar yapamayanlar wizard açıo sonra bırakıolar
malesef wizardların max %5 civarı adam gibi çar yapıo
noise mantıksız giantta gene yatar normal moblar tek yiyo bi sorun oluşturmuo o yüzden
tabi hızlı olsun diip moving march olabilir ama ilerde gene clerice dönülmeli bence

spoody demiş ki:
ya bende sunu sormak ıstıyorum wızard bard degılde clerıgımız varsa ve 69 lvl ıse ne onerırsın kasma konusunda :D
nachal nachal nachal :beer:

ScREaM oF HaTE demiş ki:
peki ben topic kirliligi yaratmamak adina konu altinda sorucam sorumu..
wizard+bard mı daha iyi olur sizce yoksa wizard+cleric mi?
tum ozellıklerını bılıyorum her ıkı yapılandırmayıda uyguladım forumda da yenı sayılmam bılgım fazladır.. ama ısın ıcınden cıkamadım bana bardda noıse+movıng march cok cazıp gelıyor ve dancing skıllerı batlle bard cabası ayrıca cok paralı bır oyuncuda sayılmaz yarım saatte bır 200klık potlardan alayım.. ama cleric skilleride ileride ozellıkle recovery division+bless spell cok saglam skıller yardımcı olursanız cok sevınıcem :muck:
başlarda hızlı koşup hızlı kassın die bard olabilir ama son lvllarda cleric şart bence
bence cleric battle barda değer :thumbsup: hem cleric pvpde sağlam
heaven glarede bind tutana kadar adamı oyaladıktan sonra offering bas gitsin adam

Torquel demiş ki:
Herkesin bildiği şeyler bunlar.Ama eğer düşük levellarda taksi yapıcaksan,40'ta açılan recory division bardın noise'den mob kasmada daha yararlı.
+1 Herkes Biliyor

phy attack vuran şampi ve giantı bulunan mob larda botla nasıl kasarsan kas zor!

bnce mantkli ama wizard bnce hep taxili kasilmalii:D yoksa hep ölüo yha:D

_RockLee_ demiş ki:
Herkez Wizard kasması zor diye acmaz.Ama kasması kolay olan wizardı nasıl kasabileceginiz hakkında bildiklerimi paylasmak isterim.Wizard kasmak icin ilk levellarda taxi girilmeli ama bard acmak gerekir bunu sakın unutmyaın.İleride yuksek lvla ulastıgınızda veya daha once wizard bota bırakmak icin sitemizde bulunan DualWeapon programını kullanıp noise isimle korunma skillini basabilrsiniz.Zaten Wizard Lvlına olan canavarlara tek atmaktatır.

Emeğe saygı beyendiyseniz lutfen yorum yazınız.
Zaten bot ta normal canavarlar problem degil arada cıkan giant ve party lere yatıyor ...

itemleri int agırlıklı tercih edin mag. balansı elden geldigince yüksek tutun %105 çok ideal(imkan dahilinde daha da yüksek),magic vuruş yapan yaratıklara baglayın botu (mesela;Korkmadan 56 lvlde planarlara baglayın botu,dual weapon a bile gerek yok(bu arada ilker cindik ede saygılar buradanDD))dert etmeyin kasmıyor diye ..int çarın üstüne bir şey tanımam..

BendeWizard Kullanıtyorum ve charınızı kesinlikle cleric yapmalısınız wizard zaten tek atar life basmadan kasarsınız clerici lvlinizde götürün lıght armor giyin clericde l. armor dışında + mag-phy def veren bi skill var buff değil orda armor resmivar bitane o skill:D kafadan phy def. coşuyor :D wizarda göre tabikide 8d iken wizardda +3 lıght armor set yetiyor mesela benim charım diedanger2 rev6dan bakın +3 lıght armor set yetiyor ve yatmıyorda nadiren yatıyor
...:wink1:

Yukarı Alt