Merhaba dostlarım.
Uzun zamandan sonra yeniden güzel ve uzun bir muhabbet konusuyla karşı karşıyayım.
Ben ttnet kullanan zavallı bir kullanıcı (:nod:) olarak reklamlardaki Vodafone kampanyasına hayran kaldım.
Bir gün inat edip girdim bi bayiiye sordum. Ben zaten hep faturayı 64 TL getiren bi insanım :) o yüzden fiyatlar çok cazip geldi.
En cazip geleniyse 1000 TL lik hediye çekiydi.
Sanırsam 1000TL hediye çeki ile kendime yepisiyeni bir kasa alabilirim. Ve almaya da kararlıyım ne diyeyim.. :think:
Daha sonra Youtube' da MAKAT ile dolaşırken (makat=mahkeme kararı engelleyici, site değil 2kblik program) devamlı need for speed videolarına bakıyorum. Zamanında NFS Undercover i hiç beğenmemiştim ilgi çekici gelmemişti.
Ancak HQ görüntüleriyle video ve kullanılış güzelliğini ve kamera açılarını ve senaryosunu ve herşeyini gördükten sonra oyuna bayıldım.
Maksimum özellikleriyle oynamak isterim, minimumlarla oynarsam 2003 model bir PC ile Midnight club 2 oynamaya benzer. Anladınız siz onu.
Kullanış kabiliyeti gerek görüntüleri gerek sesleriyle bayıldığım bu oyunun videolarını izlerken odamdaki küçük televizyonuma baktım. Bir de ne göreyim!.. Basbaya o bayıldığım Vodafone kampanyası!..
Kafamın üstünde bir ampul belirdi, yeni kasa düşüncesi de aklıma çok yatmıştı. Nerdeyse NFS Undercover oynamak için yeni kasa almak istiyordum. Ve ancak undercover i böyle oynayabilirdim.
Bir kere aklıma girmişti. Çıkmazdı artık.
Maksimum özelliklere bakılınca 2.5 gb ram 512mb lik ekran kardı yada daha iyisi (PCIe yada PixelShader 3.0) ve işlemci olaraksa AMD Phenom yazması dikkatimi çekti.
Şimdi sorum şu;
Acaba 1000 tl lik hediye çekiyle bu şartlarda bir kasa alabilir miyim?
Ve en azından Prostreet i maksimumda oynayabileceğim bir kasa olabilir mi?

Teşekkürler şimdiden; DeadLy_KaTaNa :dance:

1000 tl ye ikisinide full ayarda oynıyabileceğin sistem rahat toplanır.

Yukarı Alt