Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok char açınca biri clientless'a geçiyor...malum yeni pc aldık VISTA ULTIMATE 64bit kurulu sistemde 3-4 tane sbot char açınca bir tanesi clientless'a geçiyor sistemde kurmadığım eksik ne var veya bu sorunu nasıl çözerim acep ?

*.net framework yoktu şimdi onu indiriyorum...

Ps : hep siz mi soracaksınız birazda ben sorayım :D

Saygılarımla,

Bende 16 char açık ama clientless hepsi client'le pek işim olmuyor. Tek sorunum charlardan bazıları kasayı full xl hp pot ile dolduruyorlar.
Ps: Bende başlıktan yararlanayım :twisted: :P :D :lol:

Bende yararlanam bende 2 tane client açıyorum plvl yap için 2 sinden biri dc yiyor (aynı pt'de olunca) 1-2 saat sonra.Neden olabilir acaba :confused1:

o zaman bende hepinize cvpınızı vereyim :D bendede yeni ekran kartını aldıktan sonra bir kaç kere sizdeki sorun gibi yapmıştı ve bende bunu araştırdım ekran kartı güncellenmediği için bu clientless e atma olayı yaşanıyor diye duydum. bende ekran kartımın güncel sürümü indirip yükleyince bu hata ortadan kalktı şu anda 8 tane client açık ve hiç bir sorun yok. inş yardımcı olabilmişimdir.

SaygıLar

McCappy demiş ki:
o zaman bende hepinize cvpınızı vereyim :D bendede yeni ekran kartını aldıktan sonra bir kaç kere sizdeki sorun gibi yapmıştı ve bende bunu araştırdım ekran kartı güncellenmediği için bu clientless e atma olayı yaşanıyor diye duydum. bende ekran kartımın güncel sürümü indirip yükleyince bu hata ortadan kalktı şu anda 8 tane client açık ve hiç bir sorun yok. inş yardımcı olabilmişimdir.

SaygıLar
Benim soruyla alakalı olmamış :P
Neden xl pot dolduruyo kasayı :confused1:
2 charım aynı şeyi yapıyor hâlâ üstelik 3-4 kez rardan tekrar çıkardım botu...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bana da yetersiz cevap geldi neden dersen makinayı daha 3 gün önce aldım ekran kartı ise 4830 üst seviye bir kart neredeyse bu bağlamda driver'larını da dün çektim en güncelini acep neden şimdi framework kurdum bakalım sorun gidecek mi göreceğiz !

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
bana da yetersiz cevap geldi neden dersen makinayı daha 3 gün önce aldım ekran kartı ise 4830 üst seviye bir kart neredeyse bu bağlamda driver'larını da dün çektim en güncelini acep neden şimdi framework kurdum bakalım sorun gidecek mi göreceğiz !
Makina kasınca , kaldırmayınca clientless'a atıyor.

??????????????????? hatası yerine clientless'e atıyor. o ???????????????? hatasının da ekran akrtı ile alakası oldugunu sanmıyom genelde atı lerde veriyo benim masaüstü geforce makine kasım kasım kasılsada ???????? hatası vermiyo p4 3.0 işlemçi 1 gb rem 512 ekrankartı var leeptopda ise 2. de atıyo leeptop un 2.4 core 2 duo işlemçi 2gb rem 512 ekrankartı var
2. de hemen hatayı veriyo botta da hemen clientless'e geçiyo ozaman da buf filen basmıyo ança takılıyo ölüyo gitmiyoxD

Vallaha bende clientlesse alsada kasıyor almasada öle bir problemim yok 8)
Benim problemim 2 char aynı partyde olunca birisi dc yiyor bunun çözümünü bulamadım...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ekran kartı kasıyor dediğine göre ve ekran kartım ile sistemin çok kaliteli olduğuna göre sonuç yazılımsal bir sorun var demek ki, directx - ati driver - görüntü ayarları .net framworkde şimdi kurdum gece güzelce deneyeyim bakayım sorunu çözerim.

şimdi sbotu alacam ama kafamda soru işareti oldu? şimdi ben pc'mde 2 char açıcam ve ikini birden ayrı ayrı kasacam.ama o ikisini birden ayrı ayrı kasma durumu oluyor mu onu merak ettim? birini gizleyip diğerini gösterek mi kasıyor?

Client açtığınız zaman hide yaparak diğerine geçiş yapın aksi halde bot sapıtıyor Örneğin depoya gireceğine stalla girme gibi... potları depoya koyma olayına gelince lagdan kaynaklanıyor sanırım 1 kaç kez denedim onu biraz daha kurcalayıp net bi cevap veririm... Clientless olarak atmaması için clientler arası geçiş yaparken açık olanı Hide yaparak diğerine geçin sorun olmayacaktır göreceksiniz...

Tek sorun botun Client ile diğer client arasında geçiş yaparken çözünürükten dolayı biraz sapıtması onuda hide ile çözebilirsiniz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
.net framework 3.5 kurdum ve şu anda 3 char client'lı olarak açık 8)

judas demiş ki:
Bende yararlanam bende 2 tane client açıyorum plvl yap için 2 sinden biri dc yiyor (aynı pt'de olunca) 1-2 saat sonra.Neden olabilir acaba :confused1:
Bendede aynı sorun var sayılır ama partide olması önemli degil 1 bucuk 2 saat sonra ya dc yiyor char bunun bi çözümü varmı yada aynı sorun herkezde varmı yardımcı olursanız size zamet. :?:

Yukarı Alt