Arkadaşlar lütfen sizden bana yardım etmenizi istiorum .. yerel disck c de cd roomun simgesi gözükmüüo ama cd rooma elektirik gidio açılıp kapanıo eski cd roomum çalışıodu ama oda çalışmadı taktım denedim pc de bir ayardan oldugunu düşünüyorum aygıt yöneicisinde soru işareti şeklindeydi kaldır dedim reset attım olmadı lütfen ayrıntılı yardım edin acemiyim lütfen exL !! saolun arklar

2 adet kablo olucak 1 kücük 1 büyük BÜYÜK olanı dikkatli taktığına emin ol BAKTIM ÇALIŞMIYOR BAŞKA CD ROM TAK çalışıyorsa sorun CD-ROM dadır

kardeş eski cd room çalışıyordu fakat dwd almam lazımdı aldım fakat aygıt yöneticisinde soru işareti şeklinde kablolar doru 2 side çalışmıo bence pc den bir sorunv ar onu nasıl hallderim işte :S saol yarıdm için

bende 3 CD-ROM VAR 2 CIKIŞIM VAR 1 CD-ROM 1 DVD-ROM CD-rom un kablosunu çıkarıp DVD ye takıyorum Pc restart atıyorum gelior
taktığında mutlaka ellemeden PC res at.

önemli olan girişleri kablolara bakmıcaksın bir GİRİŞİ UZUN KABLO BİRDEN FAZLA GİRİŞİ KISA KABLO VAR ONLARI SAĞLAMCA TAK PC RES AT PC RES ATMADIĞIN SÜRECE GÖRÜNMEZ Pc de

Yukarı Alt