arkadaşlar ben böyle bir şey ne duydum ne gördüm bota bıraktığım charım bugün oyundan aldığım bi staff wardı 8D FB sun (+7) neyse aldım filan oh be mis triplerinden sonra bota bıraktım charı eve geldiğimde şehirdeydi duruyodu ve staff +4 e düşmüştü :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! bu nasıl olur ya bilen biri varmı elixir basılmamış hiç bişey yok anlamadım ben bu işi arkadaşlar :s

kardes staff normalde 4 dur +3 scroll basmıslardır 30 dk suruyor yanı 4+scrol +3=+7 yanı ama 30dk surer bole olmus olabılır

crazy__yako demiş ki:
kardes staff normalde 4 dur +3 scroll basmıslardır 30 dk suruyor yanı 4+scrol +3=+7 yanı ama 30dk surer bole olmus olabılır
scroll mu ben ilk defa duydum :s aldığımda eminim +7 di yani :s satan çocuk ozaman öyle yaptı nasıl oluyo ki nasıl anlarım scroll olup olmadığını kardeşim :s ?

kardesım bak o staff kendı kendıne hıc bır zaman + dan dusmez o staff +4 dur ona silke alınana ıtem mall da var +1+2+3 basan scrollardan basmıslardır o da 30 dk suruyor yanı senın staff normal olarak +4 dur ona +3 scroll basmılardır +7 olmustur ama 30 dk sonra yıne +4 de duser
(ornek +5 bladeye +1 scroll basarsın 30 dk boyunca +6 olur sonra yıne +5 se duser ) bak ıtem mall bolunune gır orda gorusursun scrolları

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yako güzelce açıklamış +3 scroll basıp satmışlar sende acemice yaklaşık numarayı yemişsin.

Yukarı Alt