dizanteri61 demiş ki:
Arkadaşlar neden kimse buraya bakmıyor...YARDIM LÜTFEN BU HATADAN BIKTIM ARTIK...
Buna uygun sürücü bulman lazım sorun düzelir tabi anankartdan oynama yapmadıssan
Marka ve model ver uygun sürücüsünü bulayım....

Eğer bilgisayarın markalı ise markasını, toplama ise anakartın modelini yazarsan yardımcı olabilirim...

Leo Kenzo Kardeşim şu 3.part ın içindeki türkçe olan exe yi yüklüyorum hata veriyor.
HATA BU
'Kur,yüklenen sistemin Service Pack sürümünün uyguladığınız yükseltmeden yeni olduğunu algıladı
Bu yükseltmeyi yalnızca Service Pack Yüklü olmayan bir makineye yükleyebilirsiniz'
Sonra Tamam Seçeneği çıkıyor ve kapanıyor.ÇOK ACİL LÜTFEN YARDIM Leo Kenzo

dizanteri61 demiş ki:
Leo Kenzo Kardeşim şu 3.part ın içindeki türkçe olan exe yi yüklüyorum hata veriyor.
HATA BU
'Kur,yüklenen sistemin Service Pack sürümünün uyguladığınız yükseltmeden yeni olduğunu algıladı
Bu yükseltmeyi yalnızca Service Pack Yüklü olmayan bir makineye yükleyebilirsiniz'
:buddha: :!!&%&! :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha:

dizanteri61 demiş ki:
dizanteri61 demiş ki:
HATA BU
:buddha: :!!&%&! :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha:

Sisteminde daha yeni sürüm yüklü o yüzden yüklemene gerek yok... :thumbsup:

Sorunun sadece bu resimdekinin çıkmasımı ?
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ya bilgisayarımda başka bir sorun yok Aygıt Yöneticisinden SCSI ile RAID denetleyicileri onun altındada A2S0LJY0 IDE Controller Üzerinde kırmızı bir çarpı işareti oluyor sonra şimdi güncelleştir dediğim zaman yükleniyor yüklenirken Host Denetleyicisi yüklenen dosyalardan biri sonra o yukardaki hata çıkıyor ve saatin yanında Yeni donanım bulundu diyor ve tıkladığımda yine yükle diyor fakat yüklenmiyor...

Birde ekran kartımı değiştim ondan olabilir mi eski ekran kartım NVIDIA 64 MB DDR GeForceydi.Sonra Ben ATI Ekran Kartını Taktım ondan kaynaklanabilirmi?Ama ilk önce öle bi sorun yoktu.Yanlışıkla ATI Catalyses Control Serveri sildim sonra İntden bulup yükledim.İşte ondan sonra bu hata çıkmaya başladı...

Arkadaşlar çözüm bulamadım en kolay yolunu yaptım format attırdım pc sorun ortadan kalktı.Sorunum Galiba Pc Karıştırırken Ana Kartın Ayarlarıyla oynamışım :D :mrgreen: Ve Leo Kenzo ya benimle ilgilendiği için çok teşekkür ederim... :wink1:

dizanteri61 demiş ki:
Arkadaşlar çözüm bulamadım en kolay yolunu yaptım format attırdım pc sorun ortadan kalktı.Sorunum Galiba Pc Karıştırırken Ana Kartın Ayarlarıyla oynamışım :D :mrgreen: Ve Leo Kenzo ya benimle ilgilendiği için çok teşekkür ederim... :wink1:
:muck:

Yukarı Alt