Genşler benim için çooook yakın bir kız arkadaşıma hediye almak istiyorum uzun süredir görüşemiyorduk ve yine uzun bir süre görüşemicez özel bir hediye olsun istiyorum yarın öğlene kadar vaktim var ne alabilirim bütçem de çok fazla değil iki parça halinde bir şey olabilir mi mesela bir parçası bende bir parçası onda kalacak gibi. önerilerinizi bekliyorum vaktim de kısıtlı malesef :!!&%&!

ps: sevgilim değil çok yakın bir kız arkadaşım.

Takımı
Galatasaray
Gül al, sapını kendine gülünü kıza verirsin al sana 2 parça [horny21

Kivi demiş ki:
abi bu adamın kızlardan çektiği nedir yahu :P
sin:
Nina Ricci demiş ki:
Gül al, sapını kendine gülünü kıza verirsin al sana 2 parça [horny21
bdafdsbafaskjfbdhkfdsagblffdjsalkdajbfklsjdsşhgfsmkşlkmfsdgşladomfgdksalşhıgtskhmnoştıboydlşkhfmsadşlhgsdf makara: makara: makara: dakikalarca güldüm makara: :kalp:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Sevdigi sanatcının plak halinde cdsini alabilirsin diyecegim de hem Taksim'de en az 75TL hem de tek parça eekd1

Chloe marka parfüm,mp 3 player (kulaklı sende cihaz onda kalır),çanta.

Bunlar birisi.

DesertRose demiş ki:
Chloe marka parfüm,mp 3 player (kulaklı sende cihaz onda kalır),çanta.

Bunlar birisi.
Hiç biri olmaz malesef :/

karar verdim sanırım bugün buluşmadan önce ykmden kolye küpe vs tarzı bişey alıcam.

ps: küpenin biri sen de biri onda kalır esprisi gelmesin pls çok sevgili managerımız yaptı onu [horny21

Ying Yang kolyesi al, 2 parça. biri sende biri onda. Buluştukça birleştirirsiniz. Hatta ara sıra telefonla resmini mms olarak gönderirsin özlediğinde, o anlar.

Xanthos demiş ki:
Ying Yang kolyesi al, 2 parça. biri sende biri onda. Buluştukça birleştirirsiniz. Hatta ara sıra telefonla resmini mms olarak gönderirsin özlediğinde, o anlar.
İyi fikir eğer bulabilirsem alıcam çok tşkler Adem abi :buddha: :kalp:

Yukarı Alt