Coin lerle alinan 4 çeşit kıyafet var bunlara extra özellikler eklenebiliyormus diye duydum bilgisi olan var mı acaba? Normal dusen Son lar rev6 da sos olarak gözükürken coinlerle alinan Son lar rev6 da Som olarak gözükmekte.

Aslında normal NOVA ile Coinsle alınan NOVA aynı özellikleri sahip. Fakat Coinsle alınan NOVALAR SET İtem olduklarından bir den fazla takıldıkları anda özellikleri artıyor.

İki Türlü var Brincisi Mag ve PHy defansı artırıyor. 2.ci set Atak gücünü arttırıyor.

Örnek olarak Mag ve PHY artıran Destruction setinin SSlerini görelim.

İtemin ilk hali
- Resim Silinmiş.

aynı türden bir parça itemle giyilmiş hali

- Resim Silinmiş.

Görültüğü üzere PHy defans 169.7 den 174,4 e Mag defans 331,6 dan 340,7 e çıkmış durumda
6 parçayıda taktıktan sonra hatırı sayılır bir yükselme olacaktır sette.

Umarım soruna cevap verebilmişimdir.

PS: Resimler alıntıdır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Desmond demiş ki:
Aslında normal NOVA ile Coinsle alınan NOVA aynı özellikleri sahip. Fakat Coinsle alınan NOVALAR SET İtem olduklarından bir den fazla takıldıkları anda özellikleri artıyor.

İki Türlü var Brincisi Mag ve PHy defansı artırıyor. 2.ci set Atak gücünü arttırıyor.

Örnek olarak Mag ve PHY artıran Destruction setinin SSlerini görelim.

İtemin ilk hali
- Resim Silinmiş.

aynı türden bir parça itemle giyilmiş hali

- Resim Silinmiş.

Görültüğü üzere PHy defans 169.7 den 174,4 e Mag defans 331,6 dan 340,7 e çıkmış durumda
6 parçayıda taktıktan sonra hatırı sayılır bir yükselme olacaktır sette.

Umarım soruna cevap verebilmişimdir.

PS: Resimler alıntıdır.

Çok teşekkürler...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
OHANNESSSSSS o.O

6 parça set düzmek imkansız gibi yahu 110'dan sonra roc set düzeceğim ben onlar parıldıyor hem 8)

Ps : fastcat kimin charı soru:

extraloob demiş ki:
OHANNESSSSSS o.O

6 parça set düzmek imkansız gibi yahu 110'dan sonra roc set düzeceğim ben onlar parıldıyor hem 8)

İmkansız gibi gelmiyor artık bana meslekle girilen cavediki 105 ve 106 lv uniqueden her birinden 5 coins düşüyor 5-6 defa kestik hep aynı , biri sadece 4 coins vermişti.

Ceza-kutsal ; ebedi- karanlık kutsal yerindeki uniqulerden de silver yanında gold coinste düşüyor. Her seferinde 4-5 coins düşebiliyor. Silver ve gold karışık olarak.

Frevunun mezerındaki uniqueler tıraş bence çok nadir 1 coins düşüyor onunda kime gideceği malum.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yuhannes hakketten adam 2 parçayı almış bile 8O

Rev6 dan baktıgımda ustundekı omuzluk Seal of Nova olarak görünüyor fakat handsde ne nova ne de sos yazıyor. ilginç. aslında tum setı boyle yapmak cok zor değil. millet 110 olunca full time temple larda dolanırlar artık. 1 ay boyunca hergunkü giriş hakları kullanılıp duzgun sekılde düşürülürse coinler aslında imkansız gibi görünmüyo çünkü uniqelerden 4-5 er tane coin birden düşüyo. lvl kasma işi bitince bi bu işe sardırmak lazım. tüm seti böyle yapınca hatrı sayılır miktarda bi artış olur defansta

BaZinGa demiş ki:
Rev6 dan baktıgımda ustundekı omuzluk Seal of Nova olarak görünüyor fakat handsde ne nova ne de sos yazıyor. ilginç. aslında tum setı boyle yapmak cok zor değil. millet 110 olunca full time temple larda dolanırlar artık. 1 ay boyunca hergunkü giriş hakları kullanılıp duzgun sekılde düşürülürse coinler aslında imkansız gibi görünmüyo çünkü uniqelerden 4-5 er tane coin birden düşüyo. lvl kasma işi bitince bi bu işe sardırmak lazım. tüm seti böyle yapınca hatrı sayılır miktarda bi artış olur defansta
Biz 110 oluncaya kadar 120 gelir hacım makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Desmond demiş ki:
extraloob demiş ki:
OHANNESSSSSS o.O

İmkansız gibi gelmiyor artık bana meslekle girilen cavediki 105 ve 106 lv uniqueden her birinden 5 coins düşüyor 5-6 defa kestik hep aynı , biri sadece 4 coins vermişti.

Ceza-kutsal ; ebedi- karanlık kutsal yerindeki uniqulerden de silver yanında gold coinste düşüyor. Her seferinde 4-5 coins düşebiliyor. Silver ve gold karışık olarak.

Frevunun mezerındaki uniqueler tıraş bence çok nadir 1 coins düşüyor onunda kime gideceği malum.

heh şimdi oldu temple çünki rezil gibi neler kestim 1 tane düşmedi.

ben hala 10 dg ıtemlerle kasıyom, bu işin birde sp farm kısmı var onu hesaplıyan yok, 2 sene sonra anca 110 lvl farmı bitik nova roc yada coıns ıtemli full carlar ortalıkda gezer o zamanda 120 gelir.. tam 80 olmusken 90 geldi, 90 olduk 100 geldi, 100 etdik 110 oldu. millet lvl gitmede hızlı gidiyor bence hemencecık 110 olunca 101 ıtemlerle nasıl farm yapacaklarsa(normal setle), bu sefer farmı once yapacam, sonra lvl kasacam boylesi daha mantıklı geldi bana.

extraloob demiş ki:
OHANNESSSSSS o.O

xıan serverında para ıcınde yuzen bı adam bol para bol yalaka :D ve sonuc.. :twisted:

Yukarı Alt