Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
COINS NEDİR NEREDEN DÜŞER NE İŞE YARAR

Dikkat edilecek 2 nokta var 100-104 lvl Firavu'nun Mezarlığı, 105-110 Tapınaktan düşerler.

lvl 101'den başka silah gelmeyecek, 11dg lucky eklenecek, npc alexandira'da ki üst yolda göreceksiniz zati M'ye basınca.

Son düzenleme:
Güzel paylaşım teşekkürler. pre plus var bir günde 4 kere girdim hiçbişey düşmedi :) şans lazım biraz da daha :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
10urhan demiş ki:
Güzel paylaşım teşekkürler. pre plus var bir günde 4 kere girdim hiçbişey düşmedi :) şans lazım biraz da daha :)

Min. 30 silver 20 gold coins ile 1 nova alınıyor ki ömür yetmez seni düzmeye daral:

Silver gold coinslerle alinan bu setin moblardan düsen setten farki var mi? Ben pro legsi karsilastirdim moblardan düşen daha iyi phy mag defansa sahip. SON olanlardan degil normal olanlardan bahsediyorum resimde ilk iki sira yani...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ioriYagami demiş ki:
Silver gold coinslerle alinan bu setin moblardan düsen setten farki var mi? Ben pro legsi karsilastirdim moblardan düşen daha iyi phy mag defansa sahip. SON olanlardan degil normal olanlardan bahsediyorum resimde ilk iki sira yani...

coins ile alınanla mobdan düşen novalar aynı özelliklere sahip.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
atesman demiş ki:
yaw bana düştü de nerede o alacağım yer??

alexandria'da en az 30 tane lazım silver 10-15 gold lazım hangi ara düştü bunlar kuzum makara:

şuana kadar 8 kere fala ngirdim hiç bişey gelmedi bana fakat geçen akşam girdiğimizde 2 tane düştü 1 tane silver 1 tane gold coins ama zor düşüyor...

okan abi bu itemlerden nova olanların 2 türü var immulatar bide destriction olması lazımdı bunlar nedir bir bilgin var mı?

extraloob demiş ki:
ioriYagami demiş ki:

coins ile alınanla mobdan düşen novalar aynı özelliklere sahip.

Novalar değildi benim karşılaştırdığım. NPC de novaların hemen üst sırasında yer alan normal setlerle moblardan düşen setleri karışılaştırdım.

pasam pekı bu alttakı harıta vermıssın bu harıtadakı moblardandamı dusuyo _??? 106+ lvl mobların oldugu yerde yoksa sonundakı magralardanmı _?

Sadece Meslekle girilebilen (en az 105 lv de girilebilir) Cavede ki Uniqelerden ve Firevunun Mezarı olarak tabir edilen Cavede ki ( düşük bölüm en az 100lv de girilebilir ) ve (Orta bölüm en az 104 lv girilebilir) Uniquelerden düşüyor.

105 cavedeki uniqlerden arkadaşlar normal uniq günde bir kez cıkıyor sadece kesildiginde 6.7 tane veriyor bu coinslerden ama kesmek bu sphinix osirisden 3.4 kat daha zor cok fazla vuruyorlar kesmek pek mümkün degil demek istedigim saglam partyi gerekiyor

Yukarı Alt