Strike

Tanınıyorum

İlk önce specıal op oynamak ıcın teknogod programını ındıryoruz
Download
http://ul.to/54qxk3
Download

linkteki dosyanın tüm icerigini oyunu kurdugunuz yere kopyalayın
masa ustune kısayol olusturun

razor Crack calısır daha once ındırıp oyun ıcıne attıysanız ındırmeyın

Download
http://nowdownloadall.com/servers.asp?pb=4&PID=ad188885-f0de-4cf1-a513-22bebf2bce5b&lbd=1&q=rzr-cod6crackonly&cr=1
Download

Şimdi Dosyalar Tamam Oyunu Nasıl kuracağınızı Anlatıyım

Tekno god tıkla oyunu ac oyun kurma

resımdeki two player gırıp oyun kurup beklıyorsunuz
Kurulu oyuna baglanma

resımde goruldugu gıbı hedef dosyası bunu acmak ıcın tekno god oyunun kurulu oldugu yere yuklemıstık daha once onu masa ustune alın masa ustunde tekno god sag tıkla resımdekı hedef ıp yazıcaz ama nasıl

ılk once ornek verıyorum "D:\OYUN\Call of Duty Modern Warfare 2\TeknoGods_MW2SP.exe" --ip=5.190.66.12

MW2SP.exe"sonra bir bosluk bırakıp sonra yapısık sekilde --ip=xxxxx xxx olan kısmına hamachi ıp adresi yazın tamam deyip pencereyi kapayın tekno god calıstırın ASAGIDAKİ RESIMDEKİNİ YAPIN

Bizimle Oynamak İsterseniz

Hamachi Adı MW2 - CooP
Şifre 321

Yada mailto:[email protected]

güzel calısma fakat download edilcek dosyanın linkine tıklıyınca bole bir yazı cıkıyor ve indiremiyorum dediginiz rarı link mevcut degil diyo baska birsekilde koymayı denesen cıkan yazı asagıdaki:

This Link Is Not Available
There are several reasons why this link is not available. The URL that you entered or followed could simply be an invalid link and the result of a typo or a formatting error, or the link could have been disabled by our abuse department for violations of our Terms of Service. We apologize for any inconvenience this has caused you.
.

Strike

Tanınıyorum
@bygym
Linkleri Yeniledim...
@Quxera
Özel Olan Mapları Arkadaslarınızla Oynayabiliyorsunuz Mesela Resimdeki Sniper Fi Bir Kulede Baslıyorsunuz Dalga Dalga Dusmanlar Geliyor Bunları Temizlemeye Calısıyorsunuz Yada Race Var Captain Price İle Kullanılan Kar Arabası ile Genellikle Maplar Single Playerdaki Maplar

Tekno god tıkla oyunu ac oyun kurma

resımdeki two player gırıp oyun kurup beklıyorsunuz
Kurulu oyuna baglanma

resımde goruldugu gıbı hedef dosyası bunu acmak ıcın tekno god oyunun kurulu oldugu yere yuklemıstık daha once onu masa ustune alın masa ustunde tekno god sag tıkla resımdekı hedef ıp yazıcaz ama nasıl

ılk once ornek verıyorum "D:\OYUN\Call of Duty Modern Warfare 2\TeknoGods_MW2SP.exe" --ip=5.190.66.12

MW2SP.exe"sonra bir bosluk bırakıp sonra yapısık sekilde --ip=xxxxx xxx olan kısmına hamachi ıp adresi yazın tamam deyip pencereyi kapayın tekno god calıstırın ASAGIDAKİ RESIMDEKİNİ YAPIN

bu dediklerini yapıyorum kardeşim fakat two player kısmında oyunu kurup bekle diyorsunya ve o arada tekno exe sag tıklayıp ip yazıcaz ben two player dan oyun kurmaya calısrıken bana asagıdaki resim cıkıyo karsıma
- Resim Silinmiş.

bu yazı cıkmasına ragmen dediklerini yapmaya devam ediyom ama f12 bassam bile start gelmiyo bana yardımcı olursan sevinirirm 2kişilk yerleri gecemedim cunku tskler..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt