İlk önce meraba , çocuklar dediğim için kusura bakmayın. 12-13 yaş arasındaki arkadaşlarımız , lütfen +18 yazılan yerle girmeyin.Korkunç şeyler , ilginç şeyler çıkıyor.Korkarsınız,ürkersiniz.Sizin iyiliğinizi düşünüyoruz.Gece uyuyamama , tek başına evde gezememe , aynaya baktığında korkma vb. gibi refleks'ler oluşabilir.(Refleks:anında korku)."Korkmuyorum" demeyin , içinizde herzaman bir ürperti olur.Evde "tık" sesini duyduğunuz anda çok korkarsınız , lütfen +18 yazılan korku yerlerine , sapık yerlere vb girmeyin.Biz Sizi düşünüyoruz,sizin için.. :muck:

Saygılarımla

HaveKinqGLavie

exl2014-logo1.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yasaklar çiğnenmek için vardır her zaman +18 ibaresi daha çekici gelir
Amerikan filmlerindeki "sakın kırmızı düğmeye basma" repliği ne demek istediğimi anlatır :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EFendi demiş ki:
yasaklar çiğnenmek için vardır her zaman +18 ibaresi daha çekici gelir
Amerikan filmlerindeki "sakın kırmızı düğmeye basma" repliği ne demek istediğimi anlatır :coffee:
bayılıyorum hacım yorumlarına beni doyuruyorsun teşekkürler bu engin bilgilerin için :muck: :beer:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
OMG

Refleks:anında korku

daha neler duyacaktık.

Refleks: beynin bi süre otomatik olarak yaptığı davranışlar silsilesi. Bisiklet sürmek örgü örmek sıcak sobadan korkmak sonradan kazanılan refleks. ağzın limon görünce sulanması doğuştan refleks

macrocheck demiş ki:
OMG

daha neler duyacaktık.

Refleks: beynin bi süre otomatik olarak yaptığı davranışlar silsilesi. Bisiklet sürmek örgü örmek sıcak sobadan korkmak sonradan kazanılan refleks. ağzın limon görünce sulanması doğuştan refleks
reflex=bilinç atlı
diyebilirmiyiz :roll:

Anında korku derken yani şey demek istedim biri sana aniden böö diye bağırsa refleks olur yani nasıl diyim eeemm..Bağırısın korkarsın vurarsın yada direk..

Ama olsun yorumlarınız için teşekkürler

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
virtuez demiş ki:
macrocheck demiş ki:
OMG

daha neler duyacaktık.

reflex=bilinç atlı
cık

refleks sadece istemsiz olarak da ortaya çıkabilen hareketlerdir. bilinçaltı ile alakası yoktur

bkz. wikipedia cilt 51 sayfa 1978 Satır 3

Refleks, dıştan gelen bir uyarı sonucunda doğan ve devinim, salgı gibi iç tepkilere yol açan istenç dışı sinir etkinliğidir.

HaveKinqGlavie demiş ki:
Anında korku derken yani şey demek istedim biri sana aniden böö diye bağırsa refleks olur yani nasıl diyim eeemm..Bağırısın korkarsın vurarsın yada direk..

"nasıl diyim emm" değil "nasıl diyeyim"
"bağırısın" değil "bağırırsın"
"vurarsın" değil "vurursun"
imzan'a saygı göster.

virtuez demiş ki:
HaveKinqGlavie demiş ki:

"nasıl diyim emm" değil "nasıl diyeyim"
"bağırısın" değil "bağırırsın"
"vurarsın" değil "vurursun"
imzan'a saygı göster.

Konu refleks yanlışlığından çıktı yazı imlasına kadar geldi , yanlış yazamazmıyım etraf karanlık ve bakmadan yazıyorum kusura bakmayın ben bu diyaloğa giremeyeceğim , daha yapacağım büsürü paylaşım var .. iyi akşamlar , iyi forumlar..

virtuez demiş ki:
macrocheck demiş ki:
OMG

daha neler duyacaktık.

reflex=bilinç atlı
tam anlamıyla olamaz edinilmiş korkular ve güdülerdir..
bilinç altı;gordugumuz ya da duydugumuz seylerı tekrarlamadıgımız ıcın gecıcı olarak unutmamız ancak bılınc altı havuzuna atmamızla gereklı olaylarda gerı cagırmamıza yarayan hafıza bırımıdır.kimi zaman ruyalarda kimi zaman hayallerle kimi zaman da yasadıgımız bır olay uzerıne ortaya cıkar. bknz:dejavu
ayrıca reflex degil refleks

Midbroke

Bilgiliyim
@HaveKinqGlavie
Off Topic'i darmadağan etme gene , ayrıca karanlıkta yazman hiçbirşeyi değiştirmez .

Yukarı Alt