Büyüyünce herşeyin güzel olacağını sanardım;
Ama keşke küçük kalsaydımda saklanınca beni bulamasalardı...
Yada sadece düşünce canım acısaydı...

Çok damar girdim :mrgreen:

5-6 yaşlarındayken arşivden çıkan haberlerde sağ üst köşede yazan arşiv yazısını gördüğümde ''Bu arşivdede ne kadar çok olay oluyor yaa'' derdim , Arşiv'i bir yerleşim yeri sanıyordum...

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Büyümenin güzel bir şey olduğunu sanırdım... :)
TV'de gördüğüm insanların başka dünyalarda yaşadığını falan düşünürdüm işte çocukluk xD
İlk korku filmi izlediğimde 8-9 yaşımdaydım "Chucky'nin gelini" gibi bişeydi abim uzaktan korkunç sesler çıkarır gözlerini pörtletir üstüme yürürdü ne tırsardım Chucky geldi diye xD :mrgreen:

Küçükken Evinde ketçap olanları zengin zannederdim , evinde ketçap olmayanların ise ketçaplarını salça ile yaptıklarını :D

aysu demiş ki:
Küçükken Evinde ketçap olanları zengin zannederdim , evinde ketçap olmayanların ise ketçaplarını salça ile yaptıklarını :D
seninle ketcap arasında önemli bi olay geçmiş bence :D
bide küçükken
ben nereye gidersem ay veya güneşde beni takip eder sanırdım hatta güneş den kaçmak için saatlerce koşardı tam yolda yürürken alakasız bi anda aniden saklanırdım 2-3 dk beklerdim dışarı çıkardım bi bakardım yine bana bakıo bi türlü yanıltamazdım
bide güneş geceleri ay haline dçönüşüyo gece lambası olsun diye renk i değişiyo zannederdim

Brooklyn

Buralıyım
Film & Dizilerdeki oynayanların insan dışı birşey olduklarını zannederdim. Hiç tuvalete falan gitmiyorlardı ^^ :D

ilkokul 1de fln sünnet olunca hayat bitiyor sanardım 2.sınıfta oldm zaten 8) ondan sonra hiç bir zorlukla karşılaşmayacağımı düşünürdüm hey gidi günler heyyyyyyyy

çizgi filmlerdeki karakterlerin gerçek oldugunu sanardım ank harikalar diyarına gidince bu hayalım sonmusdu 8)

Brooklyn

Buralıyım
Ödev yaparken bir havanının oldugunu zannederdim. Elime bir kağıt alırdım soranlara da göğsümü gererek "Ödev yapıorum" derdim :D :D

abartısız söyluyorum okey(oyun olan değil anladınız siz :D ) reklamları çıkınca ben onu internet paketi zannederdim ve kendi kendime : acaba bu internet paketlerini gece gece niye satıyolar derdim :D :D

duro demiş ki:
abartısız söyluyorum okey(oyun olan değil anladınız siz :D ) reklamları çıkınca ben onu internet paketi zannederdim ve kendi kendime : acaba bu internet paketlerini gece gece niye satıyolar derdim :D :D
harika.. :santa:

Yukarı Alt