Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Welate demiş ki:
Neden herkes bu yahudileri büyük görürler anlamadım gitti,uyursunuz kalkarsınız bakarsınız haritada İsrail yok :detective:
Neyse tam olarak bilmiyorsun herşeyi biraz Dünya da ne olur ne bitiyor takip et.

Bu sitede Din ırk siyaset konuşmak yasak"..Başka yerdede kapışırdım senle siyaset konusunda :wink1:

Spiral demiş ki:
SingleTurK demiş ki:
Coca-cola içmeye devam edin İsrail cephane parasının bir kısmını Coca-cola'dan karşılıyor içtiğiniz her 2.5 litre Coca-cola bir Filistinli'nin ölmesine sebeb oluyor.
Tek bildiğiniz bu zaten ondan bundan duyma laflar Filistinli ler aptal olmasa Osmanlı yahudilere yardım etmese
Bütün Avrupa ülkerleri hep dışladılar katlettiler ama Osmanlı onları korudu İzmir e felan dağıttı bunları ona bakarsam tam emin değilim ama Genelkurmay İlker başbuğ oda içi yahudi ama türk Tansu Çiller yahudi bunları biliyormuydun? :rolleyes1:
ya aslında tükmüş kürtmüş yahudiymiş hiçbir önemi yok :roll: biz hangi ırktan olacağımızı sroda seçer gibi seçemiyoruz sonuçta seçemediğimiz zorunluluklar üstündende konuşulması ayrım yapılması bana saçma geliyor ilk cümlene katılıyorum kulaktan dolma fikirler internet sayesinde körpe beyinleri zehirlemekte ve bahsettiğin gibi diğer ırklardanda olan türk vatandaşlarımız türkiyenin gelişmesi için büyük çaba sarf etmekte :popcorn:

ChrsNYC demiş ki:
Spiral demiş ki:
SingleTurK demiş ki:
Coca-cola içmeye devam edin İsrail cephane parasının bir kısmını Coca-cola'dan karşılıyor içtiğiniz her 2.5 litre Coca-cola bir Filistinli'nin ölmesine sebeb oluyor.
Tek bildiğiniz bu zaten ondan bundan duyma laflar Filistinli ler aptal olmasa Osmanlı yahudilere yardım etmese
Bütün Avrupa ülkerleri hep dışladılar katlettiler ama Osmanlı onları korudu İzmir e felan dağıttı bunları ona bakarsam tam emin değilim ama Genelkurmay İlker başbuğ oda içi yahudi ama türk Tansu Çiller yahudi bunları biliyormuydun? :rolleyes1:
ya aslında tükmüş kürtmüş yahudiymiş hiçbir önemi yok :roll: biz hangi ırktan olacağımızı sroda seçer gibi seçemiyoruz sonuçta seçemediğimiz zorunluluklar üstündende konuşulması ayrım yapılması bana saçma geliyor ilk cümlene katılıyorum kulaktan dolma fikirler internet sayesinde körpe beyinleri zehirlemekte ve bahsettiğin gibi diğer ırklardanda olan türk vatandaşlarımız türkiyenin gelişmesi için büyük çaba sarf etmekte :popcorn:
Tabi sende haklısın..sadece söylemek istediğim Türkiye de birçok yahudi kökenli insanlar devlet te büyük yerlere yükseliyorlar
ama onlardan haberleri yok ama Cola ya takmışlar birkere :roll:

angela demiş ki:
coca cola ne kada içmeyin desenizde türkiye hep satın alıyor... satısının yasaklanması şart ki içmeyelim yoksa içilir
:? coco cola olmasa biz şimdiye bitmiştik aylık gelir 2800 cocoladan 1000 Tl alyoz :headbang: zati faturalar çok geliyor

Tabi sende haklısın..sadece söylemek istediğim Türkiye de birçok yahudi kökenli insanlar devlet te büyük yerlere yükseliyorlar
ama onlardan haberleri yok ama Cola ya takmışlar birkere :roll:
insanlara dayatılan belli düşünceler var

yahudilerden türkiye zarar görmedi filistin gördü diye türkiye ayaklandı.

neden? çünkü müslüman ülke.

filistine herangi bi savaş altında olduğu için diğil müslüman olduğu için yardım edildi.

aynı yardım gürcistanada yapılsaydı rusyanın belli saldırıları sırasında filistin yardımı adil bulunabilirdi.

kısaca militarist bazı hareketler bu konuda fazla bilgisi olmayan insanları açıkçası gaza getiriyo

dinlere ve ırklara saygısızlık yapmaya gerek yok.

SInırlarımıza girmiş Coca Cola zaten parası ödenmiş halde markette dolaplarda bekleyiversin.Biz geç kalınmış şeyler için çaba harcayalım.

Ya millet sizide anlamadım...

Uyuzun teki oturmuş PS te propoganda yapmış, sizde coca cola reklamı diye tutturmuşsunuz...Yok öyle birşey beyin yıkaması bunlar...
Ya şimdi biraz mantıklı düşünelim :

1)Bu reklam çeşitli yahudi bölgelerinde gösteriliyor, peki neden hebrece değilde ingiizce !? (Hebrece : Yahudilerin dili )
2)Coca cola zaten salak, adam gidip koskoca müşteri kısmı olan müslüman topluluğuna hakaret edecek... Ya bu adamın parası bol, yada zarar etmek için kaşınıyor
3)Coca colanın o kadar profesyönel reklamını gödükki... bu sizcede biraz FAZLA amatörce olmamışmı?
4)Hadi hepsini geçelim, bizde filistine ''yardım'' olarak gönderdiğimiz paralar neden filistin özgürlük harekatı ordusuna gidiyor, ve neden bütün dünya, türkiye dışında bütün dünya bu grubu terör örgütü olarakgörüyor, ve neden bu adamlar karınlarına bomba bağlayıp sinagogarı bombalıyor, bunu anlamış değilim... Coca cola içerek israili, türk olarak filistinli ''teröristleri'' destekliyoruz

Ne yapacağız peki... 2 yolu var :

1) Ben bu konuyu gereksiz yere görüp kilitleyeceğim, çünkü artık durum onu gösteriyor, yukarı tükürsen bıyık aşşağı tükürsen sakal, ikiside birbirinden beter... İki türlü suçsuz insanların ölmesine sebep oluyoruz ( i coca cola salak değil gidip israili desteklesin... bunlar genelde ülker gibi sağcı firmaların satışları artsın diye propogandalarıdır )
2)İntahar edeceğiz, nede olsa istemesekte bir savaşın finans piyonlarıyız...

İntahar etmek istyen olmadığına göre içimizde ben bu konuyu kilitliyorum. Son birşey : Uyanın millet... Resmen sağcı hükümet tarafından kullanılıyorsunuz, hemde öyle bir kullanılıyorsunuzki...

Hadi sağlıcakla kalın...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt