yaw bir yardım edin bu adam trace diyince takip etmio
No trace id set. bu yazı var programdada nası yapcaz anlamadım

valla bak kardeş ben şakasına Hi yazdım hi yazdı kafayı yedim pc basında :D valal billa dedim noluyor move 5511 2665 gel diorum gelmedi bende çıktım hemen valla korktum bi an :( ama sora meger oto cvpmıs galiba :D

kardeş bu sro bot tbot yada agbot olmadanda bot gibi kasıyomu yani gold bot gibimi?

Öncelikle teşekkürler iyi bir program gerçekten. Ancak aklıma bir soru geldi. Bunda asıl yöneteceğimiz karakteri tanımlıyormuyuz ? Ben sit dedim oturdu neyse. Ya başkası derse bir oturdu daha kalkmaz ne olacak ? :) Ya da salladılar pm den koordinatı oraya gidiyor mesela hep öle öle bir hal oldu diyelim ? Böyle sorunlar olabiliyormu ?

bende olmuyor yha öldü town yazıyom kalmıyor programdan da yapıyom yine olmuyor :(

ByCoDeR demiş ki:
Öncelikle teşekkürler iyi bir program gerçekten. Ancak aklıma bir soru geldi. Bunda asıl yöneteceğimiz karakteri tanımlıyormuyuz ? Ben sit dedim oturdu neyse. Ya başkası derse bir oturdu daha kalkmaz ne olacak ? :) Ya da salladılar pm den koordinatı oraya gidiyor mesela hep öle öle bir hal oldu diyelim ? Böyle sorunlar olabiliyormu ?
Sen Başta Ayarlıyosun remote Diye Yani Önce O char Kimden Pm alırsa alsın Senin ismin olmayınca komutları Kabul etmiyor sadece senin komutlarını uyguluyor!

Prada

Jason öncelikle türkçe editlemen harika olmuş ve programı extraloob ailesiyle paylaşmanda çok leziz bi olay ?!!!!!!...

Peki bot ile kullanabilme durumumuz varmı bunu?

Arkadaşlar komutları atmadan önce programdan seçenekleri göstere tıklayın. Ana char bölmesinden Clientli charınızın adını yazın tamam diyin ve altındaki seçeneği işaretleyin.

JasonWalker demiş ki:
Arkadaşlar komutları atmadan önce programdan seçenekleri göstere tıklayın. Ana char bölmesinden Clientli charınızın adını yazın tamam diyin ve altındaki seçeneği işaretleyin.
öyle yaptım zten sit diyince oturu more diyince hareket edio ama trace işlemio kardeş sorun o ?

Harbiden söylüyorum. Şimdi yüklüyorum.
Çalıştıra bilirsem çok manyak olacak çok saolun vallaha böle şeyler insanın karşısına hayatta bi kere çıkar :D

Yukarı Alt