1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

clientses trace sorunu

1. MaLaTYaLiM044

MaLaTYaLiM044 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çarlarmıa trace attırmaıyorum resi kabul ediyolar partyi kabul ediyolar oturmayı kabul ediyolar ama traceyi kabul etmiyolar adamlara trace diye kod gönderiyorum ve tool dan kod gönderiyom ikisindede kabul etmiyolar yardım pls

2. seyd0565

seyd0565 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım cozumu cok cok basit :d
    once mesaj kutusundaki yazma rerine .id yaz entere abs ondan sonra sana notice seklinde bii yazı geliyo o snein charının kodu onu aklında tut sonra adamına git pm atarken "trace verdigi kodu yaz entere abs yapacaktır trace

3. MaLaTYaLiM044

MaLaTYaLiM044 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim bak şimdi ben ilk başta normal silkroad giriyorum ondan sonra kasılacak çarlara giriyorum , ama önce kasılacak çarlara giripsora kasacağın çara girilmesi lazm ama ben öle yapınca ????? İşaretleri çıkıyo :D ondan önce kasacağım çara , sonra kasılacak çarlara giriyorum yani dediğin gibi kasılacak çarda seçenekler ,katıy,temizle bölümü var bilirsin oradan secenekleri tıkladım bosluuktaki yere kasıcağım çarın id sini yazdım abana Hİ diyolar bide yüz işareti gönderiyolar :D bunun gibi yani kod felan yok :D neyse kardeşim çok konustum :D onun için trace sorunu var bende mesela sit diyorum oturuyor ,move-5684 669 felan diyorum gidiyor party atıyorum kabul ediyor resi kabul ediyor ama trace yok :D

4. HastaInsan

HastaInsan Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şuanlık trace çalışmıyor.