Arkadaşlar dün ClickandBuydan bir ürün için ödeme yaptım. Fakat ürünü ürünü hala alamadım ve ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Para bankada provizyon ödemesi olarak gözüküyor. Clickanbuy ile konustugumda parayı henüz almadıklarını söylüyorlar . Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Daha önce başına gelmiş ve bilgisi olan biri yardımcı olursa çok teşekkür ederim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bankayla konuştun mu hacım para çıkışı olmuş mu ? Nereye takılmış ?

Konustum bekleyen provizyon olarak gözüküyor. Clickandbuy sanırım henüz gün sonu yapmamış para bizde provizyon olarak duruyor. Henüz almamışlar diyorlar. Clickandbuy a yazıyorum henüz para bize geçmedi işlemin hızlanması için kredi kartı sağlayıcınızla konuşun diyor. Aklımı yitirmek üzereyim. Eniştemi aradım emniyet müdürü bilişim suclarına versen 1 ay ugraşırsın diyor. Anlıyacagın mal oldum bakıyorum öyle ...

Ulan bankayı arıyorum provizyon olarak kalmış şirketin bunu çekmesi yada iptal etmesi gerek diyor. Clickandbuyla konuşuyorum bize para gelmedi işlem başarısız olarak gözüküyor bankanızla iletişime geçin diyorlar.
Kafayı sıyırdım sonunda arkadaş...

Takımı
Galatasaray
Ben mesela bir ingiliz host şirketine ödeme yapıyorum, para gidiyor, internet panelinde "Bekleyen Provizyon İşlemleri" kısmında görebiliyorum. Prozvizyon ne demek ki? Senin paranın hesabından eksildiyse yani kartın kullanılabilir limiti azaldıysa paranın gitmiş olması gerekiyor

Hala bekliyoruz... Artık hizmet falan beklemiyorum . Ya çeksinler şunu provizyondan çıksın geri versinler. Koyayım bunların yapacagı işe ben !

Hala bekliyoruz :) Sanırım ümidi kesmeliyim bu paradan artık...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bugün bankacı bir arkadaşıma konuyu danıştım , diyor ki diğer ayın hesap kesim tarihinde para tekrar yatmazsa unut o parayı.Genellikle yatırıyorlarmış ama.

Yatırmazlarsa boşuna uğraşma , site suçu bankaya atıyor , banka suçu siteye atıyor öyle arada kalıyorsun diyor.

Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Bugün bankacı bir arkadaşıma konuyu danıştım , diyor ki diğer ayın hesap kesim tarihinde para tekrar yatmazsa unut o parayı.Genellikle yatırıyorlarmış ama.

Yatırmazlarsa boşuna uğraşma , site suçu bankaya atıyor , banka suçu siteye atıyor öyle arada kalıyorsun diyor.

Babam farklı bir bankada çalışıyor . Sordum ona provizyon nedir diye . Bankayla alakası yok bildiğin çek gibi bir şey . Bu para şuan clickandbuy un fakat muhasebeleştirmemişler. Ya hayır anlamadığım ya parayı çek yada geri ver. Umudu kestimde artık Provizyon olarak gözükmesi kafami kariştiriyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Öyle bir şey yok hacım bazen bankadan para çıkmıyor ya da site ödemeyi iptal edip geri yolluyor bunlarda provizyonda kalıyor.Hani kesinlikle bankada demiyorum ama bankada kalma ihtimali yüksek.

2 tane de kayıt için 5 tl çekmişler zaten. Nerden bulaştim ben bu clickandbuy a paypalla gidiyorduk yahu :(

Yukarı Alt