Arkadaşlar ben silk alıcam pederin kredi kartı ile ClickandBuy dan alıcam.Pederin Kredi Kartının limiti Yüksek oldugun Korkuor biraz.

Bana Biraz Yardımcı olabilirmisiniz.?
ALmALIMıyım Sizce??,
Bişey olur mu?

bence paypaldan bir uyelik al ve kartını o siteye tanıt en guvenlisi o bir de click and buy da alısveriş yapmak cok işkence bazen direttikce diretiyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
alan var sorunsuz çalışıyor dönem dönem çıkarttığı sorunları saymazsak ama neden orası paypal gayet basit ve kolay iş Wink

Lagroad demiş ki:
kardeş bunların hiç biri güvenli deil boşver sen bunları
esprimi? :,P

Bill gates- click and buy - paypal ve game sultan ı denedim hepdi güvenilirdir korkmana gerek yok

Gayet guvenli bir çok kez alışveriş yaptım sroda tek kotu yanı 1 hesap ile tek kişi alabiliyor sroda boyle yani normalde nasıl bilmem ama sro için kullanacaksan 1 ay boyunca sadece 1 char silk alabilir bir başka char 1 ay beklemek zorunda o yuzden paypal daha iyi ondada charge back olmas olasılığı C&B gore daha fazla krr senin

C&B bence güvenli bende alışverışlerimi ordan yapıyorum benim tavsiyem bankalar sanal kart çıkartmana imkan sağlıyor(en azından çoğu) çıkart sanal kart koy limiti ne kadarlık alıcaksan o kadar sonrada limiti 0 la kafan rahat olur en azındna ben öyle yapıyorum

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
hiç uğraşmıyorum internet cafeden alıyorum zaten onların hesabından gerisi beni ilgilendirmiyor zaten Wink

Yukarı Alt