Miami Heat'in sınırlı serbest forveti Jamario Moon, Cleveland Cavaliers ile sözleşme imzaladı. Miami yönetiminin tecrübeli oyuncuyu takımda tutmak için yedi günü var.

Yaz döneminde Shaquille O’Neal’ı kadrosuna katan Cleveland Cavaliers, forvet Jamario Moon ile sözleşme imzaladı.

Sınırlı serbest olan Moon’un hakları Miami Heat’te olduğundan, Miami yönetimi istere yedi gün içinde aynı teklifi karşılayıp 29 yaşındaki forveti takımda tutabilir.

Daha çok savunmasıyla tanınan Jamario Moon, geçtiğimiz sezon 7.1 sayı ve 4.5 ribaund ortalamaları tutturmuştu.

Cleveland Cavaliers Shaquille O’Neal’ın haricinde bu sezon Toronto Raptors’tan Anthony Parker’ı da transfer etmişti.

Doğu bu sene iyi gelişiyor. Orlando Hedo'yu kaybetti ama VC , Bass , Barness gibi oyuncuları aldılar bench de kuvvetlendi eskiye nazaran. Boston Sheed ve Daniels'i kattı kadrosuna. Cavs Shaq , Moon , Parker gibi oyuncularla daha da güçlendi.

TwiLighT demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
takip edemiyorum ki :)
İşinin adı ne bro :twisted: :mrgreen:
eskiden nba tv-ntvspor'dan takip ederdim. ama şimdi bütün gün bilgsayarın başındayım. ya oyundayım ya forumda :roll:
anladım bro. sana tavsiyem arada ntvspor.net e falan takıl dünyadan haberin olsun :thumbsup:

Yukarı Alt