SleepWalkeR

Tanınıyorum
hybride gerek yok. tamam healinin yüksek olması biraz str defansının olması lazım ama sende zaten heal olacak. hemen kendini healleyebilirsin. ama ben tek başıma kasmayacam dersen biraz strde verebilirsin. çünkü clericler en fazla aranan party elemanlarıdır.

sakin str werme mahvedersin guzelim chari 40ta acilan offerng die bi skill war deli biisi karisnda duramio kimsestr werme koyabildin max damage i koymaya bak kendini heallersin nede olsa

Makmen demiş ki:
sakin str werme mahvedersin guzelim chari 40ta acilan offerng die bi skill war deli biisi karisnda duramio kimsestr werme koyabildin max damage i koymaya bak kendini heallersin nede olsa
clericle mi kassın yani :) bence cleric her zmn yan skill olmalı yanına wizard yada warlock
full int olursa daha iyi ama bard cleric olsam hybird çok mantıklı olur sonuçta amacın buff vermek olacak savaşmıyacan geç olmeye çalışman lazım

full int olmalısın.En değerli car Cleric ve bard çok yakında görün bakın.10k kalıcı hp verme kabiliyeti ve 4 k healleme kabiliyeti olan bi car kimin yanında yada arkasında olursa en güçlü odur.

Jigsaw

Aileden
Full int.

Str olursan yüksek lvldeki heal skillerini mp olmadığından basamazsın vs. vs. Offering skilli çok etkileyecidir. Zaten hep kasılacaksın hiç kasmayacaksın guild warda vs. yanına yaklaşana da offering i çakacaksın o kasma skilli değil zaten. Skillerini vs kullanmayı bilen bir Full int Cleric bir partynin, warun vazgeçilmezidir. 7:1 de olabilirsin istersen azcık bir HP için. Ama full int ol bence. Eğer sun 64 cleric rod falan düşürürsen hele tek atarsın yaklaşmaya çalışan münasebetsizlere.. :mrgreen: Bi de charı kız aç tam böyle kurtarıcı melek olursun. Bayana cleric daha çok yakışıyor.

bana göre cleric full str olmalı örneğin bir pt saldırırken cleric de buff olayı war kendi kendine buff basıyo yani canını çoğaltıyo bu durumdada sen gp bile kesersin full str yap bence ama diyosun full int yapayım o zmanda mag atack yükselir senin ama daha çabuk yatarsın

Yukarı Alt