Cleric i çıkarttığımızda bles kapanmıyor,kapanıcak deniliyordu acaba yeni update yapıp kapanır hale getirirlermi? Wizard/bard alıyorum normalde cleric alacaktım kararımı değiştirdim bu yüzden.

Takımı
Galatasaray
Cleric al sen öyle bir şey olmadı olacağını da HİÇ sanmıyorum..

d4rkw0r1d demiş ki:
Diyer update'lerde gelebilir mi ? Yani gelme ihtimali var mı ?
Tam belirli bişey yok ama islam ırkı ile gelebilir çünkü videolarında kapanıyordu. Onlarda kapanıp bizde kapanmayacak hali yok ya.

Gelmesi saçma olur.Joymax ın eline ne geçecek ki böyle yapınca.sırf bu durum yüzünden kaç kişi charını satar oyunu bırakır yada skilleri değiştirir.Saçma bişey olur kısacası.

DukeNukem demiş ki:
Gelmesi saçma olur.Joymax ın eline ne geçecek ki böyle yapınca.sırf bu durum yüzünden kaç kişi charını satar oyunu bırakır yada skilleri değiştirir.Saçma bişey olur kısacası.
Katılıyorum. Böyle birşey asla gemez bence. Hadi geldi diyelim warrior için sorun yok. Peki wizard ne yapacak? Zaten snow shield vb. bir skili olmadığı için oldukta güçsüz durumda. Hem gelse bile sadece cleric için değil tüm yan skiller için yapılır.

mrtcnt demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
Katılıyorum. Böyle birşey asla gemez bence. Hadi geldi diyelim warrior için sorun yok. Peki wizard ne yapacak? Zaten snow shield vb. bir skili olmadığı için oldukta güçsüz durumda. Hem gelse bile sadece cleric için değil tüm yan skiller için yapılır.
ben geleceğini düşünüyorum amaç oyunda denge sağlamak ise gelir.
avrupanın bu konuda çok üstünlüğü var burdaki amaç tek karakter yönünde düşünmek değilde pt olarak her karakterin görevlenmesi bakımında olacaktır.

acaba sadece bless mi öle olucak yoksa recovery felanda mı :S
Eyer sadece cleric'e böle uygulama yaparsa haksızlık olur bard'a da yapılmalıdır.

Yukarı Alt