arkadaslar int cleric charım war wiz charımın arkasıan buffcı ypıcam caveye uniqlere gıdıcem baron ıcın bunlarda butun healler acılı 3 skıl haric
1)holy recovery sadece kendıne buff atıyo baya verıyo 15k ya yakın
2)healing cycle sectıgı ksııye buff verıyo orbitten basla verıyo ama tek tek secıpte verıyo
3)healing breath 2. satırda heal skılı kendıne basıyo sadece
arkadaslar bu 3 skılı açamlı mıyım bunlar ahric butun healler acık yardımınıza ıhtıyacım war
healing breath skılı ıel holy recovery dolum hızları nsl hızlı yenılıyomu kendını bı ayrdımcı olun smdıden tşkler

Healing Cycle ve holy recovery Str charlarda pvp yaparken çok iyi. Cycle orbitten seri basılıyor engellemne ihtimali yok, daha fazla can doldurur ve az mp tüketiyor. İnt charlarda parti için gerek yok bu buflara..

pt de gerek yokd ger bufflar zaten full absıyo 2.sn yede buff basan 4. snyede buff basan 14 sanıyede buff basıyo pt ye. bnm dusuncem dıyelım 3 4 char barona gttım cleric ınt oldugu ıcın dger healelrla pt yı bufflarken ayrıyetten holy recovery ve healing breath le kendını aralıksız bullasın dıye dsundum ama kaç saniyede bastıgını blmedıgım ıcın sordum bı bılgın var mı?

Holy Recovery 5sn olması lazım. Cycle ise 1-2 saniyedir. Orbit basınca cycle basılmaz, cycle basıncada orbit basılmaz. O yüzden sadece Holy Recoveryle kendini buflarsın fakat zaten int clericin canı az olur gerek yok bu kadar bufa canın hemen dolar zaten.

anladım saol bılgılendırmen ıcın tşk ederım. healing breath hakkında bı bılgın var mı?

Yukarı Alt