1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Cle4neR in Wizard rehberi

1. ciko1984

ciko1984 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elek. Elek. Miyendisi
    Merhaba arkadaşlar bölümde wizard rehberi eksikliği hissettim ve bu karakteri tanıtayım, seçenlere yardımcı olayım dedim.
    - Öncelikle sakın tüm skilleri açmayın size "fire bolt, ice bolt, earth shock, earth barrier, snow wind, invisible, fire blow, lighting shock" lvl60'a kadar yetecektir, Daha sonrada "meteor, frozen spear, blizzard , cristal invisible, earth quake, earth fence, lighting impact, salamander blow" açarsınız zaten bu sonradan açılanlar genelde başta verdiklerimin üst versiyonları (Ayrıca tüm pasif skilleri en üst seviyede tutun)
    - Yan skill kesinlikle açın ve cleric olsun kullanacağınız skiller ise 40a kadar Bless Spell, Healing Circle 40tan sonra da ek olarak Recovery division olsun.
    Zaten partilerdede Cleric çok aranıyor
    - Bard seçmeyin Sırf hızlı koşma ve Canavarların siz saldırmadıkca size saldırmasını sağlıyor diye zaten az olan sp'mizi harcamayalım.Not :Noise skilli güzel ancak zaten büyük ihtimalle tek vuruşta öldürdüğümüz yaratıklar bize saldıramadan ölmesi lazım.
    - Saldıracağınız canavarı seçerken magic(büyüsel) saldırmasına dikkat edin eğer böyle saldırıyorsa daha az hasar alırsınız.
    - Meslek olarak Hunter yada Thief seçin yada 40'a kadar trader 40tan sonra bunları seçin özellikle şehir girişlerinde fire trap büyüsü çok işe yarıyor.
    - Invisible ve earth barrier büyüsünü sürekli kullanın, özellikle earth barrier büyüsü fiziksel saldıran canavarın vurus gücünü azaltıyor.
    - Devlere saldırmayın illa saldıracaksanız Bless spell kullanıp öyle saldırın.
    - Alchemy MUTLAKA kullanın üstünüzdeki mallara str, int, ve başlık,göğüs, pantolonlara stamina basın az olan canınızı arttırın
    - Mutlaka puanlarınızı int. e verin str. düsünmeyin bile
    - Eğer Cleric ve Wizard beraber giderim farm yaparım diyorsanız direk light armor giyip fiziksel düşmanlara karşı defansınızı arttırabilirsiniz.
    - Her türlü kıyafet, takı ve silahınızı en azından +3lemeye çalışın az olan defansınızı biraz kuvvetlendirirsiniz.
    - Partilerde parti canavarlara ilk savaşçıların vurmasını sağlayın daha sonra siz saldırın.
    - Vigorları mutlaka toplayın normal Hp potion süresi dolmadan hp doldurabilirsiniz zorunda kaldığınızda kullanın.
    - %25 can veren grainlerin yeniden içme süresinin 3 sn olduğunu unutmayın.
    - Lighting shocku devlere saldırırken kullanın size ekstradan 10sn zaman kazandıracaktır.
    - Life Control büyüsünü çok dikkatli kullanın çünkü zaten az olan canınızı %50 azaltıyor tek atamadığınız canavarlara tek atabilirsiniz ancak tekte yiyebilirsiniz.
    - Pvp de Bless spell yapın Life kontrol kullanmayın, büyük ihtimalle 1 en fazla 2 vuruşta kazanırsınız. (en yüksek hasarı meteor daha sonrada earth shock veriyor)
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar daha sonra birşeyler ekleyebilirim. Sizinde sormak istediğiniz yada eklenmesini istediğiniz birşeyler varsa çekinmeyin yazın.
    NOT: Alıntı değil kendi emeğimdir. kahvekeyfi

2. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    Emeğe Saygı Güzel olmuş

Ben hybird wizard deniyecem kafaya taktım kaç int kaç str olsun ??

şimdlik 7-1 dusunuyom

3. HeLL_SpY

HeLL_SpY Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Web Master~Coder~Desing
    5 int 1 str Wink tavsiyem

4. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    saol ama benim için imkansız bi build ^^ int o kdr çok azaltma taraftarı degilim

5. FawKes

FawKes Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel çalışma övnelikle eline sağlık...
    şimdi ben 20 lvl wizardım ve sadece fire bold ve enüstteki pasif ateş skili açık ve bunlar bana yetiyo ama yan skill kararsızım barddaki hızlı koşma gerçekten işe yarıyo ama clericte iii str kazandırıyomuş şimdi ben 30 a kadar hiçbi skill açmıycam 30dada hızlı koşma ve noise açsam ondan sonrada cleric yapsam nassıl olur sizce?

6. TheMyth_

TheMyth_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci Olmaya Çalışıyorum...
    taşındı Arrow extraokk

7. sLaYeR_

sLaYeR_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Karşıyaka Taraftarı
    koptum bu resme :mrgreen: :mrgreen:

8. HoLiGaN_

HoLiGaN_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    resim olsa keşke

9. pipican

pipican Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tekniker
    Gayet güzel bir açıklama olmuş Wizard açacak olan arkadaşların çok işine yarayacak bir rehber olmuş.. Tebrikler.... extrabeer

10. ciko84

ciko84 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @XAGENT bard açmanı tavsiye etmem çünkü hızlı kosma hapını satın alabilirsin noise icinse nasılsa tüm yaratıkları tekte alabiliyorken noise almak yerine clericteki bahsettigim skilleri alırsan farkı görürsün :) ayrıca eğer illa bardı moving icin acacagım diyorsan lvl80de wizard lvl80 cleric lvl70 bard lvl10 yapabilirsin yani clerici fulleyemezsin ve noise lvl10da sadece cok düsük lvl canavarlar için gerekli sürekli upgrade etmen gerekiyor :/
    @The_DifferenT hybrid asla tavsiye etmiyorum stamina bas itemlere üstündeki itemlere str bas ama bence karaktere str basma
    ayrıca cleric str ve int buffı kendine yapamıyor aman diyeyim haberiniz olsun zaten baskasına yaptıgıda silahı degisince gidiyor.
    kusura bakmayın disarıdaydim 2 hafta cevap yazamadım :)

11. hkn55

hkn55 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    botla buff olayı nası oluoooooo????????

12. ciko1984

ciko1984 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: