Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Çizgi-TAGEM Ücretsiz Sertifika Programına Katılın!

1,5 Ayda Tam 2,700 Kişi
Uzaktan Eğitim Programımıza Katıldı,
Siz de Ücretsiz Sertifika Programına Katılın

KATILIM BELGENİZİ ALIN!

Eksik Bölümler ve Sınavlar Tamamlandı!
Sertifika hakkı elde eden ilk 50 kişi Chip Dergisinden 1 yıllık abonelik, daha sonra sertifikalanan yüzlerce kişi ise Kaspersky AntiVürüs programı ve çeşitli promosyonlar kazanıyor!

Katılmak İçin Tıklayınız!

Kod:
Merhaba,

Çizgi-Tagem internet sayfalarında "A+ Bilgisayar Teknik Elemanı" ve "A+ İleri Bilgisayar Teknik Elemanı" eğitim programlarına ait tamamen ücretsiz sanal dersleri izleyerek ve sınavlara katılarak başarılı olduğunuz taktirde katılım belgesi alabilirsiniz. Bu dersleri izlemek ve deneme sınavlarında kendinizi sınamak için yapmanız gereken sadece Çizgi-Tagem e-Kampüs'e kayıt olmanızdır.Dersleri internet üzerinden izlemeniz eğitim yönetim sistemimiz ile size ait bir log dosyası tutulabilmesi, değerlendirme yapılabilmesini ve size "KATILIM BELGESİ" verilebilmesini sağlar. İnternet üzerinden verilen A+ Bilgisayar Teknik Eleman Eğitimimiz tamamen ücretsizdir. Başarılı katılımcılara ayrıca uluslararası geçerliliği olan sertifika imkanları da sağlanacaktır. Bu konuda katılımcılara ayrıca bilgilendirme yapılacaktır. En başarılı öğrencilere önümüzdeki dönem yürürlüğe koyacağımız ve uluslar arası bilişim firmalarıyla birlikte yürüteceğimiz sınıf içi özel girişimcilik ve bilişim teknolojileri eğitimleri ve staj imkanı sağlanacaktır. Eğitim programımızı başarı ile bitiren ve yeni bir iş arayan arkadaşlardan CV (Özgeçmiş) isteyerek bunları sektördeki saygın bilgisayar firmaları ile paylaşacağız. Eğitim programımız hakkındaki tüm sorularınızı [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Saygılar,

Çizgi-Tagem Ekibi

Not: A+ Bilgisayar Teknik Eleman Eğitimi Programımızda Başarılı Katılımcılara Uluslararası Sertifika İmkanı da Sağlanacaktır. CompTIA Vakfı ile Çalışmalar Sürmektedir.

Saygılarımızla,

Yukarı Alt