+ madde ekleyim.

- Kendileri İtem yapamadığında , pk oldukları adamlara bile + basmaları için yalvaran ,
- aralarında çok nadir bulunsada ingilizce bilip Türk arkadaşlarımızın yapmadıklarını yapan ,
- Güler yüzlü
- Sempatik
- Yabancılara Karşı Zaafları olan kimselerdir bu çinliler ,

Ps : bunları ben yaşadım test ettim . 2. madde de anlatmak istediğim bir çinli arkadşaım var sw vip den tanıştığım , kendisi bir program bulduğunda direk bana gösteriyor , oyunda acc. gold item her konuda yardım ediyor ve onun şuanda bütün hesaplarının pwleri bende mevcuttur. ne yazikki bu çok nadir görülen bir vaka :P makara:

ironEyE demiş ki:
Dersimiz:Çinli Nedir?
Çinli;
1-Abuk subuk nickleri olan.
2-Nerdeyse hiç ingilizce konuşamyın.
3-Her zaman ama her zaman cold-fire str glaiver kasan ve aynı zamanda armor giyen.(İstisnaları vardır)
4-Her zaman yüzü yaralı arkadan at kuyruğu yapmış olan erkek karakteri açan.(Karakter oluşturmada son sırada olan)
5-24 saat oyundaysa 3 saatini dw yada hotan bankasının önünde geçiren.
6-En az 5 grab petsiz gezmeyen.
7-Yanında uniq düşse kesmeye tenezzül etmeyen.
8-Uniq kesene kızan.
9-Peçe ile değil pk ile pvp yapan.(Gerçektir)
10-Kasarken her zaman jobla veya peçeyle kasan.
11-Var olmayan kervanların peşinden koşan.
12-7/24 job war için yanıp tutuşan.
13-Ezik gibi görünse bile ilginç bir şekilde zerkle bile zor ölen.(Bu olayı hala çözemedim)
14-Çinli dışındaki herkese pk olup milleti deli eden.
15-Pk bir hemcinsini görüpte dalmayan.
16-Hatta hemcinsiyle birlikte pk olduğu kişiye geri geldiği zaman onunla birlikte pk olan.
17-Güçlerini göstermek ama kırmızı pkda olmamak için buz atıp kaçan.(Her zaman Frost Nova serisini max yaparlar)
18-Nerdeyse hiç global kullanmayan.
19-İngilizcede sadece "NO YES OK COME" gibi kelimeler kullanıp "HOW YOU WHERE DID URU SPAWNING WHEN" gibi saçma sapan anlamı bile olmayan cümleler kuran.
20-GM notice attığında arkasından en az 50 global atan.
21-Elinde her zaman biz bilmesek görmesek duymasak bile bot + pet filter bulunduran.

Bir hilkat garibesidir.
çelişkili mi? :roll:

Cevahirin uLvi sine benzedi :D
Yanında uniq düşse kesmeye tenezzül etmeyen. Çinli
Var olmayan kervanların peşinden koşan Çinli

20-GM notice attığında arkasından en az 50 global atan. Çelişmiyor mu? :mrgreen:

Absence

MetoveR demiş ki:
20-GM notice attığında arkasından en az 50 global atan. Çelişmiyor mu? :mrgreen:
başka işler için atmıyorlar global

Yukarı Alt