hehe haklısın ama bence karakter yapılandırmlaraına birazda setleri ekle. Bence ve çok kişice FUl İnt bowmanın defans yönünden cok eksik yönleri var.Tamam güzel kasılır güel yönleride var ama o crt yi cakamazsa ekranda bilmem ne şahıs killed full int bowman bilmem from nerede yazmasın.Önceden millet açıodu tamam,nuker gibi bişey bu int bowman ama şahsen ben kasmam o charı.Mob keser sadece.Bence şu set konusunu biraz düşün.Ben 80 ken bana 20 k çakabileceğini sanmıyorum.ZOr abi zor Str bowman daha eğlenceli

str bowman tabi iide! 20k crit kolay sen 13-15k crit cakarken aynı sıklıkla oda 18-20k crit cakıcak :) set meselesinde haklısın ama 80olmusta seti +4/+5 full blue olmayan her build eziktir! armor full blue +4/+5 seti olan int bowman da nuker gibidir!
ve int charlara her zamanki gibi fire onermiorum yine hele nuke atmycak bir int char icin hic lasım deil! light cold pacheon Wink %50 mp absorbede war! 2dk icinde kalkp hemen buflarını bastıgını dusun 2kez yatarsın rahat :lol: (aynı set ve silah kosulları farkı goz onune alınarak bu sonuc cıkıor!)
yow yinede full int ezik ve nankor abi :lol: 2dk once yatırdıgın lvlindeki adamı bir snraki savasta yatıramayabiliorsun :) hybrid en guselidir ve full str bowda super! ben sadce damagelerden bahsettim!zevk meselesi ama bende int bow kasmam sahsen :lol:

Atladığınız bir nokta var.Crit i intçinin pek farketmez hala anlamıyosunuz bunu.Her builde öyle 20k crit çakacaksa herkez full int bow olsun kasması en kolay char buildlerinden biri.KArdeşim benim bildiğim crit phy balance arttıkça artıyo.Yanlışsam düzeltin.

Yukarı Alt