1. Reklam


    1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Çin zirveyi bırakmıyor!


  1. Uykucu

    Uykucu Buralıyım rank8

    Kayıt:
    12 Temmuz 2007
    Mesajlar:
    4.399
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4. gün sonunda, oyunların madalya tablosu şöyle oluştu:

    ÜLKELER: ALTIN GÜMÜŞ BRONZ TOPLAM

    1. Çin Halk Cumhuriyeti 13 3 4 20
    2. ABD 7 7 8 22
    3. Güney Kore 5 6 1 12
    4. Almanya 4 1 1 6
    5. İtalya 3 4 2 9
    6. Avustralya 3 2 5 10
    7. Japonya 3 1 2 6
    8. Rusya 2 4 3 9
    9. İngiltere 2 1 3 6
    10. Çek Cumhuriyeti 2 - - 2
    11. Kuzey Kore 1 2 4 7
    12. Azerbaycan 1 2 - 3
    13. Hollanda 1 1 2 4
    14. Slovakya 1 1 - 2
    15. Romanya 1 - 1 2
    15. İspanya 1 - 1 2
    15. Finlandiya 1 - 1 2
    18. Hindistan 1 - - 1
    18. Tayland 1 - - 1
    20. Fransa - 7 2 9
    21. Zimbabve - 2 - 2
    22. Küba - 1 1 2
    22. Avusturya - 1 1 2
    22. Kazakistan - 1 1 2
    25. Kolombiya - 1 - 1
    25. Macaristan - 1 - 1
    25. Türkiye - 1 - 1
    25. İsveç - 1 - 1
    25. Vietnam - 1 - 1
    25. Norveç - 1 - 1
    31. Brezilya - - 3 3
    32. Tayvan - - 2 2
    32. Endonezya - - 2 2
    32. Ermenistan - - 2 2
    35. Togo - - 1 1
    35. Kırgızistan - - 1 1
    35. Meksika - - 1 1
    35. Ukrayna - - 1 1
    35. Hırvatistan - - 1 1
    35. İsviçre - - 1 1
    35. Özbekistan - - 1 1
    35. Arjantin - - 1 1
    35. Tacikistan - - 1 1
    35. Cezayir - - 1 1
    35. Gürcistan - - 1 1
    35. Belarus - - 1 1

    9 dalda 17 altın madalyanın daha sahiplerini bulacağı yarının programında, 5 dalda 11 Türk sporcunun da müsabakası bulunuyor.

    Türk sporcuların yarınki yarışma programları şöyle:
    Yüzme:
    14.10 Erkekler 200 metre sırtüstü elemeleri (Derya Büyükuncu)
    14.40 Bayanlar 200 metre kurbağalama elemeleri (Dilara Buse Günaydın)
    15.15 Erkekler 200 metre bireysel karışık elemeleri (Serkan Atasay)

    Yelken:
    08.00 Erkekler 470 Sınıfı 5. ve 6. yarışlar (Deniz ve Ateş Çınar)
    08.00 Erkekler Lazer Sınıfı 3. ve 4. yarışlar (Kemal Muslubaş)
    08.00 Finn Sınıfı 7. ve 8. yarışlar (Ali Kemal Tüfekçi)

    Halter:
    14.00 Erkekler 77 kilo yarışması (Taner Sağır)

    Okçuluk:
    06.20 Erkekler olimpik yay eleme 1. tur müsabakaları (Yusuf Göktuğ Ergin-Nuno Pombo (Portekiz)

    Grekoromen Güreş:
    04.30 66 ve 74 kilolarda eleme müsabakaları (Şeref Eroğlu ve Şeref Tüfenk)

    [​IMG]