k.bakma izliyemedim Allah'tan evde kimse yoktuda az izledim abi o ses ne ya harbi işkence ilk 10 sn. sini falan izledim az ileri aldım baktım olacak gibi değil ALT+F4 neyse cok korktum :)

Bu ses varken bunlar herşeyin üstüne ''Made in China'' yazdırır.Yemiyosa yazma bi türkü patlattı mı iş tamam :)

Yok arkadaşlar yaw :d bence güzel, nede olsa onların kültürleri öyle biriside çıksa bizim şarkılarımızı, işkence die yazıp herkese dinletip milletin kafasını karıştırsa, bizimde hoşumuza gitmez kendimize yediremeyiz, lütfen! böyle konular açmayalım

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
rido.cw demiş ki:
Yok arkadaşlar yaw :d bence güzel, nede olsa onların kültürleri öyle biriside çıksa bizim şarkılarımızı, işkence die yazıp herkese dinletip milletin kafasını karıştırsa, bizimde hoşumuza gitmez kendimize yediremeyiz, lütfen! böyle konular açmayalım
bu kadarda olmas ama ızledın mı ( izledın we korkmadıysan helal )

rido.cw demiş ki:
Adam dalqasına topic acıyo sen Spor Yazarları gibi yorum yapıyosun ne diyelim hayırlısı olsun :wink1:

bannedddd

Buralıyım
Başlık çok abartılmış yav, ben de önemli bir şey var sandım meğerse sesleriymiş. (:

tan

rank8
Başından Sonuna Kadar Dinledim vallah :) ama Adamın Hareketleri çok Tuhaf Dikkatli Bakın Sanki Ne Zaman Biticek bu çile Diye Düşünüyo ve Kadın adama Adamda Kadına Arada Pandik Atıyo Diyodum Ormanın Önünde Duruyolar Şarkı Sonunda Hemen Ormanın Derinliklerine Girmişlerdir Kesin Klip Ekliyeceklerdir :D

bende korkunç birşey bekliyordum.. alt tarafı şarkı söylüyorlar.. onların sesleri öyle konuşmaları öyle.. o zaman onlarında bizim sesimize.. konuşmalarımıza demeleri gerekir sizin dediklerinizi..

AcSK demiş ki:
bende korkunç birşey bekliyordum.. alt tarafı şarkı söylüyorlar.. onların sesleri öyle konuşmaları öyle.. o zaman onlarında bizim sesimize.. konuşmalarımıza demeleri gerekir sizin dediklerinizi..

biz onu düşünememiştik..sagol aydınlattıgın için..sana çin işkencesi volume 2 ve 3 ile mutluluklar..dinleyip dinleyip hatırlarsın beni..

Yukarı Alt