eu carda nasıl oldugunu biliyorum çin force çarımla varrior çarıma partide buf basmak ıstıyorum heal ful hand sıkılıyle hp basacagım ama nasıl yapacagım sbotta çin force sıkıllerı auto bufta yok.

SirGLooMy demiş ki:
buff skilline ekleyerek heal skilini eklereyek bastırabilirsiniz
tamam sikil kismina eklerizde carı secmeden onu basmıyo öle, senin dediğin gibi anca kendine buf basar o sikilde kendine basılmıyo baskasına basılıyo. auto buf kısmında çin bufları yok oraya eklesem. çözemedim. sanırım çin çarlarda auto buf basılmıyomu?

kaos77 demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
buff skilline ekleyerek heal skilini eklereyek bastırabilirsiniz
tamam sikil kismina eklerizde carı secmeden onu basmıyo öle, senin dediğin gibi anca kendine buf basar o sikilde kendine basılmıyo baskasına basılıyo. auto buf kısmında çin bufları yok oraya eklesem. çözemedim. sanırım çin çarlarda auto buf basılmıyomu?
kişiye özel basıyorsa ch charlar için auto buff seçeneği yok sbotta ama bir tane macro program vardı onu bulabilirsem sana önerebilirim
ps party buff sistemi yokken sbot da onu kullanıyorduk

aslında sbot icin o kadar zor bisey olmasa gerek bi dunya eu bufunu koymuslarda ch bufunu niye koymamıslarki auto buf kısmına. insallah ch carlarda oto res de sorun yokdur daha hiç denemedim.

Yukarı Alt