beyler sadece pwp kralı unuq lvling herşey değersiz tek yapıcam şey pwp onun için en iyi char nedir ama wizarda gibi mal mal arkdan durmak istemiyorum

Sizlerden önerdiğiniz charı açıklamanızı istiyorum.Nedenleriyle beraber tavsiyenizi belirtirseniz memnun kalırım.Yalnız şunu da gözönünde bulundurarak yapın tavsiyenizi,ben chara emek vericem elimden geldiğinin fazlasınıda zorlucam fakat sonuçta bana hem zevk hem emeğimin karşılığıını vericek bi yapılandırma istiyorum.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Europe'da xBow-Dagger çok güzel ciritler atıyor hem de full str olduğu için kolay yatmıyor. Chinese'de Full str bow derim. Bu char da çok crit vurur. Hem de hp fazla olduğu için kolay yatmaz :thumbsup:

saolun bladere karar kıldmı bazı abilerim sayesinde fakat
yapılandırma

Wax Whine demiş ki:
Europe'da xBow-Dagger çok güzel ciritler atıyor hem de full str olduğu için kolay yatmıyor. Chinese'de Full str bow derim. Bu char da çok crit vurur. Hem de hp fazla olduğu için kolay yatmaz :thumbsup:
dagger yatırmak cok kolaydır desperate basmıssa hele wiz ıcın tek atılacak chardır.
gercek pvp charları chınese charlardır cunku,pysh ve mag atack ıle defans bır arada bulundugundan pvp suresi uzar,pvp surelerı uzadıkca da aldıgın zevk katlanır.. zaten pvp,FW gıbı olaylar userları bırbırınden ayıran onemlı ogelerdır ıyı kullanıcı kotu kullanıcı boylece ayrılır zaten buıldler genelde tıpatıp aynı ıtemler dısında.. bu nedenle pvp charı olacak charı senın ıcın bıze degıl sen sececeksın.hangı chardan cok zevk alıyorsan hangı char senın ıcın olumsuz ıse o char senın pvp charındır.
ama bana gorusumu soracak olursan tecrubelerımden yararlanarak chınese bow ve chınese pure ınt s/s onerırım hele pure ınt s/s zevkını bana hıc bır char daha yasatamadı.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ScREaM oF HaTE demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
dagger yatırmak cok kolaydır desperate basmıssa hele wiz ıcın tek atılacak chardır.
Bence chinese charlar o kadar da kolay değil. Zaten bir örneğini az önce job warda yaşadım :roll:

Wax Whine demiş ki:
ScREaM oF HaTE demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Bence chinese charlar o kadar da kolay değil. Zaten bir örneğini az önce job warda yaşadım :roll:
dagger yatırmak dedıgın gıbı chınese charlar ıcın cok zordur cunku chınese charlarda cokta olmayan ve beklemedıklerı sekılde crıtıc damage yerler.pure int s/s nuke+yatır batır ıle alamazsa dagger charı kesınlıkle yatar blade ugrastırır bıraz ama blade yanı ne kadar damage beklenır kı..
ben arkadasın sorusu uzerıne genel bır degerlendırme yapma geregı duydum kullanmasını bılene her char harıkadır. ben de wizard kullanmayı bılırım karsımda cok az buıld durur :muck:

ARK0 demiş ki:
Blade kullanmayı bilenin elinde bir canavardır durdurulamaz 8)
verilen bilgilerin cogu yanlış.
sen blader charları cok seviyor olabilirsin ancak bu onun en guclu yapılandırma dıgerlerınınkının 5 para etmez oldugunu kanıtlamaz.
simdi sana bi kac ornek;
blader armor full int max,parry max blue+garment olmadan elinde +7 sun ya da som blade tasımadan br 21+kalkan bulundurmadan kımseyı kesemez..(aynı sekılde yapılandırılmıs charlar ıcın konusuyorum)
sp konusunda;pure str charlar arasında en cok sp ısteyen char tıpıdır cunku bicheon skillerin tumu acilmali ve acayıp lvling gerektiren skiller bi kere standart 90bicheon-90fire-90light-30cold yapılandırma ıcın en az 800k sp gozden cıkarman gerekır.
hıc yatmaz demıssın oda yanlıs acıklayayım;tmm chinese charlar arasında gerek skıll gerekse kalkan tasıma bakımından en olumsuz yapılandırmadır peki ya european charlar ne olacak? one h ya da 2 h bır cleric+warrior+saglam bir party ile skinler max haydi yatır bakalım str charın ıle yatırabılırsen madara eder bladeri..wizard 2 skillik canı vardır dersin simdi ben de acayip bir sekilde gulerim sana +5 ++ staff olan ıtemlerı senınle esıt olan bır wizard o cokta guvendıgın pys dfns skıllerınle dalga gecerek bır meteor+dull veren bır skıll ıle yatırır yanına yaklasamazsın.xbow desen bir extreme + stun bakar ısın.. yanı bır blader olarak olmeden yatırabılecegın tek char chınese bowdur ki yeni skilleriyle hic te sansın yok hem de bower kullanmayı bılen bırısıyse critic ozellıgınden phantom walk ile sonuna kadar yararlanıyosa rezil olursun..
yanı blader senın tıpın olabılır ama hıcte harıka bır yapılandırma degıldır bu yuzden kuru kuruya pvp arenalarnda hele hele leveling konusunda artistlik yapmaya gerek yok 48 cold glavier senden daha iyisini hemde 3 katın damage ıle yapar :muck:
seni chinese bolumu blade efsanesi başlığına beklerim kardeşim :P

hımm saolda

sen blader charları cok seviyor olabilirsin ancak bu onun en guclu yapılandırma dıgerlerınınkının 5 para etmez oldugunu kanıtlamaz.
simdi sana bi kac ornek;
blader armor full int max,parry max blue+garment olmadan elinde +7 sun ya da som blade tasımadan br 21+kalkan bulundurmadan kımseyı kesemez..(aynı sekılde yapılandırılmıs charlar ıcın konusuyorum)
sp konusunda;pure str charlar arasında en cok sp ısteyen char tıpıdır cunku bicheon skillerin tumu acilmali ve acayıp lvling gerektiren skiller bi kere standart 90bicheon-90fire-90light-30cold yapılandırma ıcın en az 800k sp gozden cıkarman gerekır.
hıc yatmaz demıssın oda yanlıs acıklayayım;tmm chinese charlar arasında gerek skıll gerekse kalkan tasıma bakımından en olumsuz yapılandırmadır peki ya european charlar ne olacak? one h ya da 2 h bır cleric+warrior+saglam bir party ile skinler max haydi yatır bakalım str charın ıle yatırabılırsen madara eder bladeri..wizard 2 skillik canı vardır dersin simdi ben de acayip bir sekilde gulerim sana +5 ++ staff olan ıtemlerı senınle esıt olan bır wizard o cokta guvendıgın pys dfns skıllerınle dalga gecerek bır meteor+dull veren bır skıll ıle yatırır yanına yaklasamazsın.xbow desen bir extreme + stun bakar ısın.. yanı bır blader olarak olmeden yatırabılecegın tek char chınese bowdur ki yeni skilleriyle hic te sansın yok hem de bower kullanmayı bılen bırısıyse critic ozellıgınden phantom walk ile sonuna kadar yararlanıyosa rezil olursun..
yanı blader senın tıpın olabılır ama hıcte harıka bır yapılandırma degıldır bu yuzden kuru kuruya pvp arenalarnda hele hele leveling konusunda artistlik yapmaya gerek yok 48 cold glavier senden daha iyisini hemde 3 katın damage ıle yapar

bu dorumu yav öyleeye kimse blade açmaz

o zmn europe kasma çünkü bi vuruşta gidiolar bence en zevkli pvpde str blader bicheon cold light üstüne char tanımam pvpde düşürüyon batırıyon combolar fln çok zevkli

nbr65 demiş ki:
hımm saolda

simdi sana bi kac ornek;
yanı blader senın tıpın olabılır ama hıcte harıka bır yapılandırma degıldır bu yuzden kuru kuruya pvp arenalarnda hele hele leveling konusunda artistlik yapmaya gerek yok 48 cold glavier senden daha iyisini hemde 3 katın damage ıle yapar

bu dorumu yav öyleeye kimse blade açmaz
kullanmayı bılıyorsa ıs değişir ama hepsi %100 doğru bilgiler

LilBoosie demiş ki:
o zmn europe kasma çünkü bi vuruşta gidiolar bence en zevkli pvpde str blader bicheon cold light üstüne char tanımam pvpde düşürüyon batırıyon combolar fln çok zevkli
cold ve lıght oyle mi? dene bakalım sansın bol olsun..

Yukarı Alt