Cim Bom 4 köşe
Ön elemede alınan farklı galibiyetlerden sonra çoğu kişi, “Rijkaard'ın Galatasaray'ını büyük maçlarda görmek gerek” diyordu. Cim Bom, Sami Yen'deki Beşiktaş derbisinin ardından Atina'da da kendini gösterdi!

Rijkaard memnun değil!

UEFA Avrupa Ligi’ndeki ilk maçında Panathinaikos’u deplasmanda 3-1 yenen Cim Bom’da keyifler yerinde. Bir kişi dışında herkes takımdan memnun... Rijkaard, “Beni ne bu dış saha galibiyeti, ne de gruptan çıkmak keser. Kupayı istiyorum” dedi.

Yunan basını: Zavallılar

Galatasaray’ın Atina destanı, Yunanistan’da büyük ses getirdi. Komşu basını, Sarı-Kırmızılı ekibe karşı koyamayan Panathinaikoslu oyuncular için, ‘Zavallılar’ ifadesini kullandı.

Elano şov yapıyor

Cim Bom’un flaş transferleri de taraftarı büyülemeye devam ediyor. Panathinaikos ağlarını iki kez sarsan Brezilyalı Elano, Aslan’da günün adamı. Elano, “Bu zaferlerin arkası gelecek. Süper bir sezon geçireceğiz” garantisini verdi.

Emre’ye büyük jest

36 yaşında ama ne zaman görev verilse elinden geleni yapıyor. Yönetim, Atina’da Panathinaikos önünde kahramanca mücadele eden Emre Aşık’ın sözleşmesini bir yıl daha uzatıyor.​

Yukarı Alt