Arkadaşlar önceleri sorun bende diyordum ama 1-2 konu okudumki son zamanlarda sbotta beliren bu dc olayından herkes şikayetçi saatlerce çarları oyuna sokmaya çalışıorm sokuorm aradan yarım saat geçmeden pat 5 çar soktuysam 4 ü dc hata * Connection to Silkroad Server terminated (0)! acaba bunun nedeni antivirüslerimizmi yoksa güvenlik duvarımı yoksa tt netmi hangisi bir anlam veremiorm ama sorun bu saydıklarımda olsa çarların hepsinin dc yemesi lazım

bu konu hakkında bilgisi yada tavsiyesi olan varsa yarım ederse sevinirim arkadaşlar...

ve artık oyuna girdikten sonrayı geç girmeyi denerken 10-20 denemeden sonra * Connection to Silkroad Server terminated (0)! hatası alıyorum

walla işiniz çok zor Allah sabır versin ( yakında oto giriş geliyor gibi söylentiler var )

Bunun alakası oyun ile sürekli server resetleme yapıyolar nedenini bende bilmiyorum henüz dün gece saat 04:00 civari serverlar resetlendi charları açıp yattıktan sonrada saat 06:20 civarinda tekrar resetlenmiş ve reset dışı eğer charlarınızda pre yoksa ve clientless e alıyosanız dc yeme olasılığınız yüksek ama clienti açık bırakırsanız dc yeme olasılıgınız çok azalıyo.

Clientless ile bir alakası olduğunu sanmıyorum ancak sabaha karşı en az 2 kere serverlar easy görüyor.
Gün içinde de benim charlarımın çoğu dc yiyor oyunla alakalı olduğunu düşünüyorum sbot ile değil.

Ozaman sana şöyle bir örnek vereyim Pol :

Stall charımda pre yok gece saat 02:00 sularında oyuna sokuyorum ve cs oynamak için clientless e alıyorum ortalama 03:00 da stall charı dc yemiş oluyo ama clientless e atmazsam ve serverda reset atmazsa sürekli oyunda kalıyo dc de yemiyo.

(Server Alexander Yogunlugu Bilen Bilir.)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
5 char kasıyorum hiçbir sorun yok sadece serverlara reset atılırsa dc yiyorum şu sorunuzun cevabı ise budur ; Connection to Silkroad Server terminated (0) ? bağlantınız kayboluyor bunu yaşamamak için önce arka planda silkroadonline.net sitesini açın ve ardından sbotu çalıştırın böylece buhatayı almayacaksınız.

kullandıgım antivirüsten olabilirmi acaba ? ben bitdefender total securty 2009 kullanıyorm acaba sizde kullandıgnız antivirüsleri yazabilirmisiniz ?

ApolloMember demiş ki:
sorun ttnet (yurt dışı portları)

: )) HER tÜRLÜ nET pROBlemlerinde Sorunu TTNEt YurtDışı Portlarına bağlıorsunuz Bilmeden Atıyorsunuz Desem Daha Doğru bi tahmin olur. 7/24 Video-oyun - program vb. şeyler İndiriyorum Bağlantımda 1 saniyelik bile Durdurma yapmıyorum.

Silkroaddaki Daha dogrusu Sbottaki Dc problemleri Adamların Serverlerini Resetlemesinden Oluyor sanırım. Server bilgisayarının Yetersiz Oldugundan bilgisayar Uzun Süre Acık Kaldıgı İçin Aksaklıklarla Karşılaşıyorsa Kendine gelmesi İçin Resetlemek Zorunda Kalıyolar sanırım. PRoblem Sbotun Server Resetlemesinde Tahminimce :) 3 aydan fazla zaman oldu Sbot kullanıcısıyım Dc problemim yokdu. Şu son 1-2 gün 1 saat bile kasamadan Dc oluyor. Ve Tesadüf Yanı İse ben Pcde yokken Dc oluyo :D

Braunx demiş ki:
Ozaman sana şöyle bir örnek vereyim Pol :

Stall charımda pre yok gece saat 02:00 sularında oyuna sokuyorum ve cs oynamak için clientless e alıyorum ortalama 03:00 da stall charı dc yemiş oluyo ama clientless e atmazsam ve serverda reset atmazsa sürekli oyunda kalıyo dc de yemiyo.

(Server Alexander Yogunlugu Bilen Bilir.)
Şöyle söyleyeyim , gece 3 ilâ 6 arasında serverlar goldbot dışında hemen hemen tüm charları atıyor. 14 charımın 13ü dc yiyor. Bilmem anlatabildimmi :muck:

Evet sbot 30 dk sonra dc yiyor en fazla 2 saat.Zaten 30 dk da oyuna giriyorum giridikten 30 dk sonrada dc yiyor.Bu yüzden sbot kullanmamayı bile düşündüm ,elimle kasarım daha iyi.Bugün pre aldım arkadaşın dediğinide yapacan silkroadonline.net sitesini açık bırakacağım.

Yukarı Alt