Çıkış maçımız CSKA
'İstifa etmem söz konusu değil' diyen Mustafa Denizli iddialı konuştu...

Kayserispor maçından sonra, “İstifa edebilirim” diyen tecrübeli teknik adam mücadeleden vazgeçmedi: Kötü gidişe, CSKA Moskova galibiyetiyle ‘Dur’ diyeceğiz. Herkese güvenim tam...
Kaybedilen Kayserispor karşılaşması sonrasında teknik direktör Mustafa Denizli şok bir açıklama yapmış, “Gerekirse görevimden ayrılabilirim” diyerek, istifasının cebinde olduğunu dile getirmişti. Daha sonra Başkan Yıldırım Demirören’le bir görüşme yapan teknik direktör Denizli, görevinde kalmıştı. Dünkü antrenman öncesinde basın mensuplarıyla bir görüşmede bulunan kurt hoca çok ilginç açıklamalar yaptı. Görevinin başında olduğunu belirten Denizli, şöyle konuştu: Ben Beşiktaş ile olan sözleşmeme tazminat maddesi koydurtmam. Sözleşmem açıktır. Benim çalışmalarımda başımı alıp gittiğim yoktur. Birçok başarı yaşadım, bunun yanında da başarısızlıklar yaşadım. Oyuncularımıza ceza vermeyeceğiz, değişik yöntemlerle bu kötü gidişi ortadan kaldıracağız. Alınan kötü sonuçlardaki üzüntüler zaten yetiyor. Maddi cezalar bir şey ifade etmez... Takımım da ben de iddialıyız. Bize bu ligde pes etmek diye bir şey yok. Mücadelemizi sürdüreceğiz...

‘Kamp, Rusya’da olabilir’

CSKA maçının kendileri için çok önemli olduğunu belirten Denizli, “Bu maç bizim için çıkış maçı olacak. Manchester United karşısındaki futbolumuzu sergilersek deplasmandan galibiyetle dönebiliriz” dedi. Denizli, Moskova’ya takımı erken götürebileceklerini, ya da Türkiye içinde bir yerde kamp yapabileceklerini de kaydetti.
Kayserispor mağlubiyetinin ardından taraftarlar, yönetime büyük tepki gösterip istifaya davet ederken, ilginç bir şekilde bu protestolar Mustafa Denizli’ye yansımamıştı. Maç sonrası bırakmayı düşünebileceğini söyleyen deneyimli teknik adam, Başkan Demirören ile yaptığı görüşmeyle fikir değiştirip görevine devam etme kararı aldı. Beşiktaş’a çifte kupa kazandıran Denizli, yeni hedefi ise CSKA Moskova mücadelesi olarak belirledi.​

Yukarı Alt