Silkroada başlayalı 1 hafta fln olmuştu hollandalı bi çocukla tanışmıştım beni kasyıordu (wizard) sora konuştuk fln ark. oldk. o zamanı oldukça kasıodu bende param oldkça biraz veriodm (emeğin karşılığı hesabı) şimdi oyuna başlayalı 3-4 ay fln oldu. Dün çocuğa , ben yarım m alıcam dedim.Sonra dedi seni uzun zamandır kasmıyorm. Çok ihmal ettim seni. Sana söz veriyorm artık seni kasıcam. sonra M aldm geldm eve bnm pc ye multi-client çalışmıyor dedim.sana parayı vericem diğer charımla gelip alıcam tmm dedi. geldm aldm sonra tekrar dediki: parayı tekrar veririmisin ss alıp kardeşime göstericem. bende kıramadım 3 aydır tanıyorm. verdm sonra oyundan çıktı 3saat sonra girdiğinde soru bu : neden kaçtın ver paramı dedim cevap: hahah seni kazıkladım flnd edi bende bi kaç küfr ettm gerizekalı fln onun cevabı yine bu: sen netten birileriyle tanışıyosn ve 10m veriosun kim gerizekalı benmi? dedi bende o an sinirlendm ve sanal ortamda bırak güvenmeyi arkadaşlık bile kurmayacam. sanal arkadaşlıkların %99.99 u çıkara dayalıdır(kanımca).[DAHA YENİ M ATTIRDIM VE 15 DK SONRA GİTTİ HARCAYAMADIM BİLE :@] Bu adam Persiada Nick : _crossbow__ , virgil581 , Dave166 , L0oO0L 4 charda bu adinin.

BUDA BAŞKA Bİ OLAY

taxideyiz muhabbet fln ediyorz kasamda ezik bi spear vardı
adama verdim.sonra o da friende aldı bni.sonra kankaaaaaaaaaaa çok lazım 100k varmı dedi yok dedim cevap: sie git aq çocuğu.

BU KADARMI ACİZSİNİZ.VİCDANINIZ NASIL RAHAT EDİOR İTLER

şerefsizler bol her yerde :wink1: muhabbetin sağlam olmayan kimseye güvenme ztn muhabbetinden anlarsın bi insanın nasıl birisi olduğunu :wink1: geçmiş olsun

A

Anonymous

Guest
Geçmiş olsun
Ayrıca konuyla ilgili deil ama dün akşam tetore 16 can verdik.Hepsi sivil.150'yi aşkında yaralı var ...

ya farkında mısınz beyler turkuz hepimız fakat türkler tarafından dolandırılıyorz bence türkler gavurlara gore %99 daha fazla kurnazlık war :D kardes senın olayada uzuldum **** luk yapmıs

ya farkında mısınz beyler turkuz hepimız fakat türkler tarafından dolandırılıyorz bence türkler gavurlara gore %99 daha fazla kurnazlık war :D kardes senın olayada uzuldum **** luk yapmıs

bannedddd

Buralıyım
Kimseye güvenmeyeceksin, abi bildiğim birisi charımı hackleyince ben de seninle aynı düşüncelere sahibim artık.. :roll:

Bu oyunda , daha doğrusu sanal alemde dikkat edeceksiniz güven 0. Hercules server'ındaydım Helen'a sun blade düştü bende sun shield düşürdüm ona sattım. Sonra server 'ı bırakırken de setimi... +5 son set full blue , som legs vs... En yakın arkadaşı hatırladığım kadarıyla arap olsa gerek ´´Mercenaries´´ itemleri charından alıp ebay'e koyarak $$ karşılığı sattı...
Burda şeytanın işi çok basit. Herkes çıkar gözetliyor. 1 data için insanlığını satıyor.

Aynen ole bole insanlara gıcık kapıom... :D
10 k plz turklerin sloganı oldu basgalarının dilinde

kerembyl demiş ki:
Silkroada başlayalı 1 hafta fln olmuştu hollandalı bi çocukla tanışmıştım beni kasyıordu (wizard) sora konuştuk fln ark. oldk. o zamanı oldukça kasıodu bende param oldkça biraz veriodm (emeğin karşılığı hesabı) şimdi oyuna başlayalı 3-4 ay fln oldu. Dün çocuğa , ben yarım m alıcam dedim.Sonra dedi seni uzun zamandır kasmıyorm. Çok ihmal ettim seni. Sana söz veriyorm artık seni kasıcam. sonra M aldm geldm eve bnm pc ye multi-client çalışmıyor dedim.sana parayı vericem diğer charımla gelip alıcam tmm dedi. geldm aldm sonra tekrar dediki: parayı tekrar veririmisin ss alıp kardeşime göstericem. bende kıramadım 3 aydır tanıyorm. verdm sonra oyundan çıktı 3saat sonra girdiğinde soru bu : neden kaçtın ver paramı dedim cevap: hahah seni kazıkladım flnd edi bende bi kaç küfr ettm gerizekalı fln onun cevabı yine bu: sen netten birileriyle tanışıyosn ve 10m veriosun kim gerizekalı benmi? dedi bende o an sinirlendm ve sanal ortamda bırak güvenmeyi arkadaşlık bile kurmayacam. sanal arkadaşlıkların %99.99 u çıkara dayalıdır(kanımca).[DAHA YENİ M ATTIRDIM VE 15 DK SONRA GİTTİ HARCAYAMADIM BİLE :@] Bu adam Persiada Nick : _crossbow__ , virgil581 , Dave166 , L0oO0L 4 charda bu adinin.

BUDA BAŞKA Bİ OLAY

taxideyiz muhabbet fln ediyorz kasamda ezik bi spear vardı
adama verdim.sonra o da friende aldı bni.sonra kankaaaaaaaaaaa çok lazım 100k varmı dedi yok dedim cevap: sie git ** çocuğu.

BU KADARMI ACİZSİNİZ.VİCDANINIZ NASIL RAHAT EDİOR İTLER
yanlış insana denk gelmişsin benim netten tanıdığım çok sevdiğim arkadaşlarım var oyun üstünde 88 lvl adamlarının şifresini veriolar bende onlara benimkini veriom sos mos ne varsa alıp kullanıp geri veriorum onlarıda çok seviorum en önemlisi insanlar ağlaycam gene yav :wink1:

Prestij

Tanınıyorum
Sanal ortamda babanızı kamerada görseniz bile şüpheyle yaklaşın, bilgisayar sadece "0" ve "1" lerden ibaret ve imkansız diye bişey yok . :D

Yukarı Alt