1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

Çığlıkları mahsun duydu


 1. Spare_

  Spare_ Bilgiliyim rank8

  Kayıt:
  24 Kasım 2008
  Mesajlar:
  2.811
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Programmer , Desanatör.
  Şehir:
  ^^ T.C / İST ^^
  Mahsun Kırmızıgül’ün sıradışı ve gerçek hikâyelerden yola çıkarak yazdığı senaryoda komedi ve mizaha da var...

  [​IMG]

  Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği ve Mahsun Kırmızıgül, Demet Evgar, Hande Subaşı ile Yıldız Kültür’ün oynadığı “Güneşi Gördüm”, 12 Mart 2009’da sinemaseverlerle buluşacak.

  Kırmızıgül’ün yaklaşık bir yıl önce kaleme aldığı filmin çekimleri Norveç Danimarka, İsveç ve Türkiye’de yapıldı. Türkiye’deki çekimler ise İstanbul ve Kars’ta gerçekleştirildi.

  Filmde Ali Sürmeli’den, Alper Kul’a, Altan Erkekli’den, Cezmi Baskın’a, Demet Evgar’dan Emre Kınay’a, Erol Günaydın’dan, Hande Subaşı’na, Kamil Sönmez’den, Mahsun Kırmızıgül’e, Menderes Samancılar’dan Nurseli İdiz’e, Sarp Apak’tan, Şerif Sezer’e, Yiğit Özşener’den, Zafer Ergin’e uzanan dev bir oyuncu kadrosu var.

  Yapımcılığını Murat Tokat’ın üstlendiği, çeşitli sosyal kategorideki çocukların dramını anlatacak olan filmde, 6 çocuk üzerinden yola çıkılarak ülkemizde zorda kalan milyonlarca çocuğun sessiz çığlıklarına kulak veriliyor.

  6 çocuklu bir babayı oynayan Kırmızıgül, film için saçlarını 3 numaraya vurdu. Kırmızıgül’ün yanı sıra Menderes Samancılar, Altan Erkekli, Cezmi Baskın da fimde farklı tipleri ile dikkat çekiyor.

  Film son 25 yıla dair; bugüne kadar cesaretle söylenmekte zorlanılan sözler yer alıyor ve yüksek sesle tartışılamayan konular işleniyor.

  “GÜNEŞİ GÖRDÜM”
  Video: Mahsun Kırmızıgül filminin çekimlerini Kars’ta tamamladı.
   
 2. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe Aileden rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.991
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
  AROG'u İzlemeye Gittiğimde Reklamını Gordum Gercekten Etkıleyıcı :D