>>>>> Çift Charda (Sro bot) Auto Training Problemi Çözüm <<<<<

Arkadaşlar Başka Sitede Gezerken Gördüm Ve Sizinle Paylaşmak İstedim Buyrun ;:

Yapılacak işlemler :

1- Bot u açmadan yani srobot u (parmağı) sağ alta getirmeden önce normal olarak loader ile elle kasacağımız charı açıyoruz. çarımıza giriş yaptık.

Ufak tavsiyeler;:

bilgisayarın biras rahatlaması için charı şehrin en ücra köşelerine götürün ardından bi Tane not defteri açın. boş veya dolu farketmez. ardından tekrar silkroad a geçin. ve Alt tuşuna basılı tutarak bi kere ESC tuşuna basın (ALT + ESC). not defterine geçecektir. ve böylece işlemcimiz rahatlıcaktır.
neden not defteri = çünki bilgisayarda en az işlem yapan program not defteri benim seçimim.
bu bitti.

2- şimdi ise bot ile kastıracağımız charı açıcaz. ilk olarak sro botu açın sağ alt tarafa gelsin. sonrada loader dan bot la kastıracağınız charı açın. giriş yapın. home basın ve bota giriş yapın. kastırmaya başlayın Smiley bu kadar. gene aynı şekilde bunu arkaya geçirirken ALT + ESC kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.herşey tmmdır.

NOT : botla kastıracağınız charın bazen botu gelmiyo. home basıyom gene gelmiyo. nedeni hakkında bi bilgim yok. ama ben öle olunca o charı kapatıyom. sonra botuda kapatıyom. sonra tekrar bou açıp loaderla giriş yapıyom geliyo. ama bazen bunu 2-3 defa tekrarladığım oluyor.

3- char açma konusunda pc si kaldıranlar için bunuda bi anlatayım. önce stal charını loader ile açın. Sonra sro bot u sağ alta getirin yani sro botu aç. parmak sağ alta gelsin. tekrar loader ile ikinci stal charınızı (yada elle kasacağıınız charı) açın. sonrada 3. char yani bot a koyacağınız charı açın. DİKKAT : eğer diğer charlarda home tuşuna basarsanız büyük ihtimal le botda ki charınızın Auto Training tuşu kapanacaktır. ve home tuşuna basığınız chara geçecektir yani bidaha çık gir uzun iş. dikkat edin..

NoT:Alıntıdır...
bulabıldıgım tek sorun !!!

auto traning geliyor ama bu seferde botun ayar kısımları gelmiyor botu daha önce nerde ayarladıysak orda kasıyor yer değişemiyoruz

kesin yöntem yokmu hocam malum premıum yokta gir çık biraz sinirlendiriyoz bizleri :d

Yukarı Alt