Server
Flora
Takımı
Galatasaray
chrome hızla yükseliyor bu özellik önceden de vardı ama :P

Ben kullanıyorum joymax sitesine girmiyor sadece o kadar onun dışında bir eksiğini görmedim :P

Takımı
Galatasaray
Trezeguet demiş ki:
Ben kullanıyorum joymax sitesine girmiyor sadece o kadar onun dışında bir eksiğini görmedim :P
Yemin ediyorum sırf o yüzden FF'a geçtim , Ie bile giriyor ya. :mrgreen:

tamamen gereksiz bir tarayıcı chrome,3-4 sekme yanyana açtığında garanti chrome çökme hatası veriyor,şuan en iyisi mozilla,binlerce plugin,eklenti,teması vsvs var

Konu için teşekkürler ama ben Opera taraftarı olarak budann sonraki sözlerime opera ile devam etmek isterim :)

Opera Kullanıpda Sıkıntı yaşayan varmı gerçekten merak ediyorum.

Ayrıca Opera joymax sitesine girmiyor diye bi yorum gördüm sanırım opera'nın bi özelliği istedigi tarayıcı yı taklit edebilme özelliği sayesinde site diyelimki operaya destek vermiyor giremezsin diyor siteye opera madem öle diyo bende ie kılığına bürünürüm diyip giriyor siteye :) opera ile ilgili sıkıntısı olan herkeze yardımcı olabilirim teşekkürler konu icinde ayrıca chrome sürekli kilitlenme donma çökme gibi sorunlarla basınızı ağrıtabilir :)

ironlance demiş ki:
tamamen gereksiz bir tarayıcı chrome,3-4 sekme yanyana açtığında garanti chrome çökme hatası veriyor,şuan en iyisi mozilla,binlerce plugin,eklenti,teması vsvs var
Ben daha fazlasını açtım öyle bir hata almadım.Eğer bilgisayarını çok kasarsan veriyor o hatayı.Oda bilgisayarının performansına bağlı :nod:

Ben joymax a girmek için ie kullanıyorum gerisi için chrome kullanıyorum hiç de deiğiniz gibi olmuyor hata filan vermiyor

Yukarı Alt