Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

EmmaW

SayHiToReaper demiş ki:
Burda sadece kendi tuttuğu siyasi partinin 1 numaralı ismini savunup at gözlüğü takmışlara gelsin bu yazım.
Akp iktidara gelip refah seviyemizi arttırdı diyen kişilere soruyorum:
Ekmek fiyatı %600 , doğalgaz %140 , elektrik %120 , su %300 oranında zamlandı.Peki bu oranlara karşılık memura herhangi bir zam geldi mi?Maaaşının yetersizliğini anlatmaya çalışan bir memura "gidin IMF'yi ikna edin" diyen birisidir tayyip erdoğan.
Birde şu sözleri yok mu..Kendisi askerliğini istanbul'da yedek subay olarak yaparken doğuda onun sattığı yerleri korumak için şehit olan onurlu mehmetçiğide ayaklar altına almıştır.Neymiş efendim "askerlik yan gelip yatma yeri değilmiş." Görende askerliği komando olarak dağda geçti zannedecek.Buyurun şu resim birazda olsa anlatıyor bazı şeyleri.
Kendisi sürekli ekonomi büyüyor diyor.Ama ilk kez bir ülkede ekonomi büyürken işsizlik artıyor.Kendisi dışa bağımlılığı tamamen kaldıracağız diyor ama ithalat 100 milyar doları aştı.
Kendisi çok dinci olan bir başbakan islâmiyeti yok etmeye yemin eden bir papa' nın heykeli önünde fotoğraf çektirdi.Adamın toprak satması yetmiyormuş gibi "Toprak satılıyorsa alıp götürmüyorlar ya" dedi.Akp iktidara geçtikten sonra türk tarihinde bir ilk olarak bir cami kiliseye çevrildi.İlk defa kilise ve havralar imar planında yer aldı.İlk defa bir türk başbakan Yahudi düşünce kuruluşundan " Üstün Cesaret Ödülü " aldı.Mustafa kemal'in onca uğraş verdiği kapitülasyonların kaldırılması yavaş yavaş ortadan kalkıyor. İlk defa yabancı rantiyecilere vergi muafiyeti tanındı.İdeal bir devlet adamının çiftçinin köylünün halkın sorunlarını dinlemesi gerekirken , tayyaep bir çiftçi derdini anlatmaya çalışırken "Ananı da al git" demiştir.İlk defa bir başbakan ülkenin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk'ün düşünce sistemini benimsemiş Kemalist'lere dinsiz demiştir.
Birde ülkede yabancılara verilenleri görelim.
*- Türk Telekom, Arap' ın.
*- Telsim İngiliz' in.
*- Kuşadası Limanı İsrailli' nin.
*- İzmir Limanı Hong Konglu' nun...
*- Araç muayene işi Alman' ın.
*- Başak Sigorta Fransız' ın.
*- Adabank Kuveytli' nin.
*- İETT Garajı Dubaili' nin.
*- Avea Lübnanlı' nın.
*- Petkim? Ermeni' nin. ( Kazak'a sattık, dediler. Kazağı bir çıkardık Ermeni...) *- Rakı, Amerikalı' nın.
*- Finansbank Yunanlı' nın...
*- Oyakbank Hollandalı' nın.
*- Denizbank Belçikalı' nın.
*- Türkiye Finans Kuveytli' nin.
*- TEB Fransız'ın.
*- Cbank İsrailli' nin.
*- MNG Bank Lübnanlı' nın.
*- Alternatif Bank Yunanlı' nın.
*- Dışbank Hollandalı' nın.
*- Şekerbank Kazak' ın.
*- Yapı Kredi' nin yarısı İtalyan' ın.
*- Turkcell' in yarısı Finli' nin Rus' un.
*- Beymen' in yarısı Amerikalı' nın.
*- Enerjisa' nın yarısı Avusturyalı' nın.
*- Garanti' nin yarısı Amerikalı' nın.
*- Eczacıbaşı İlaç, Çek' in.
*- İzocam, Fransız' ın.
*- TGRT ( Fox ) Amerikalı' nın.
*- Demirdöküm Alman' ın.
*- Döktaş Fransız' ın.
*- Süper FM Kanadalı' nın.
Hepsi TÜRK' tü bir zamanlar.
Gözünüzü açmanız gerekiyor arkadaşlar.
+EmmaW.
bu yazının üstüne konuşulmaz bence..

Pro

rank8
EmmaW. demiş ki:
SayHiToReaper demiş ki:
Burda sadece kendi tuttuğu siyasi partinin 1 numaralı ismini savunup at gözlüğü takmışlara gelsin bu yazım.
Akp iktidara gelip refah seviyemizi arttırdı diyen kişilere soruyorum:
Ekmek fiyatı %600 , doğalgaz %140 , elektrik %120 , su %300 oranında zamlandı.Peki bu oranlara karşılık memura herhangi bir zam geldi mi?Maaaşının yetersizliğini anlatmaya çalışan bir memura "gidin IMF'yi ikna edin" diyen birisidir tayyip erdoğan.
Birde şu sözleri yok mu..Kendisi askerliğini istanbul'da yedek subay olarak yaparken doğuda onun sattığı yerleri korumak için şehit olan onurlu mehmetçiğide ayaklar altına almıştır.Neymiş efendim "askerlik yan gelip yatma yeri değilmiş." Görende askerliği komando olarak dağda geçti zannedecek.Buyurun şu resim birazda olsa anlatıyor bazı şeyleri.
Kendisi sürekli ekonomi büyüyor diyor.Ama ilk kez bir ülkede ekonomi büyürken işsizlik artıyor.Kendisi dışa bağımlılığı tamamen kaldıracağız diyor ama ithalat 100 milyar doları aştı.
Kendisi çok dinci olan bir başbakan islâmiyeti yok etmeye yemin eden bir papa' nın heykeli önünde fotoğraf çektirdi.Adamın toprak satması yetmiyormuş gibi "Toprak satılıyorsa alıp götürmüyorlar ya" dedi.Akp iktidara geçtikten sonra türk tarihinde bir ilk olarak bir cami kiliseye çevrildi.İlk defa kilise ve havralar imar planında yer aldı.İlk defa bir türk başbakan Yahudi düşünce kuruluşundan " Üstün Cesaret Ödülü " aldı.Mustafa kemal'in onca uğraş verdiği kapitülasyonların kaldırılması yavaş yavaş ortadan kalkıyor. İlk defa yabancı rantiyecilere vergi muafiyeti tanındı.İdeal bir devlet adamının çiftçinin köylünün halkın sorunlarını dinlemesi gerekirken , tayyaep bir çiftçi derdini anlatmaya çalışırken "Ananı da al git" demiştir.İlk defa bir başbakan ülkenin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk'ün düşünce sistemini benimsemiş Kemalist'lere dinsiz demiştir.
Birde ülkede yabancılara verilenleri görelim.
*- Türk Telekom, Arap' ın.
*- Telsim İngiliz' in.
*- Kuşadası Limanı İsrailli' nin.
*- İzmir Limanı Hong Konglu' nun...
*- Araç muayene işi Alman' ın.
*- Başak Sigorta Fransız' ın.
*- Adabank Kuveytli' nin.
*- İETT Garajı Dubaili' nin.
*- Avea Lübnanlı' nın.
*- Petkim? Ermeni' nin. ( Kazak'a sattık, dediler. Kazağı bir çıkardık Ermeni...) *- Rakı, Amerikalı' nın.
*- Finansbank Yunanlı' nın...
*- Oyakbank Hollandalı' nın.
*- Denizbank Belçikalı' nın.
*- Türkiye Finans Kuveytli' nin.
*- TEB Fransız'ın.
*- Cbank İsrailli' nin.
*- MNG Bank Lübnanlı' nın.
*- Alternatif Bank Yunanlı' nın.
*- Dışbank Hollandalı' nın.
*- Şekerbank Kazak' ın.
*- Yapı Kredi' nin yarısı İtalyan' ın.
*- Turkcell' in yarısı Finli' nin Rus' un.
*- Beymen' in yarısı Amerikalı' nın.
*- Enerjisa' nın yarısı Avusturyalı' nın.
*- Garanti' nin yarısı Amerikalı' nın.
*- Eczacıbaşı İlaç, Çek' in.
*- İzocam, Fransız' ın.
*- TGRT ( Fox ) Amerikalı' nın.
*- Demirdöküm Alman' ın.
*- Döktaş Fransız' ın.
*- Süper FM Kanadalı' nın.
Hepsi TÜRK' tü bir zamanlar.
Gözünüzü açmanız gerekiyor arkadaşlar.
+EmmaW.
bu yazının üstüne konuşulmaz bence..
Dimi cool2:

EmmaW

videoyu açtım baktım kanal a hemen kapattım kanal a-kanal 7-samanyolu kimlerin elinde bilmiyorsunuz sanırım solda ismi geçen herkezi kötülüyorlar türkan saylanı kötüleyen haberleri falanda var bunların

EmmaW. demiş ki:
videoyu açtım baktım kanal a hemen kapattım kanal a-kanal 7-samanyolu kimlerin elinde bilmiyorsunuz sanırım solda ismi geçen herkezi kötülüyorlar türkan saylanı kötüleyen haberleri falanda var bunların
Video da montaj felan varmı?

Crisis demiş ki:
taker1907 demiş ki:
ya bu adam bir kere Türk bile deil ermeni asıllı bir alevi adam bol keseden vaatler atıo ama bunlara dair ne bir proje nede bir kaynak sunabilio sadece vaat bundan ibaret bnce chp de hiçbirşey deişmiyecek neyse yinede hayırlısı neyse olsun
Forever AKP
bu adam hakkında oldukca sey biliyosun,ama Mr. sayın tayyeap hakkında bisi bilmiyosun? Yada bildiklerini söylemekden utanıyosun? Yazık... cool2:
canım biz kimin ne olduğunu biliyoruz adam hem solcu hem alevi şimdide ergenekoncuları toplayıp yeni bir örgüt kurmaya çalışıo Allah(c.c) sonumuzu hayır eylesin nediyim bn size bu ülkenin askeriyesinde ve belli birçok yerinde aleviler bulunyor ve şerefiszle ipin ucunu tutmuşlar sallıyolar istediklere yere
Herkes bir gün gerçekleri görcek :!:

EmmaW

ergenekoncu diye suçlanan adamları görüyoruz bütün ilimli insanlar içeride içeride 500 kişi varsa 20 si suçlu diğerleri arada kaynayanlar daral:
ps: yaptığınız yorumlarada dikkat eden bütün insanlar aynıdır alevisi osu busu sizi ilgilendirmez

EmmaW. demiş ki:
KB24 demiş ki:
8.800tl maaş alıp, delik ayakkabıyla gezen, gazetecilere bunun resmini kasti olarak çektirip, kendini halka temiz, dürüst yönetici olarak tanıtan adamdan hayır beklemem.
nekadar gelirinin olduğunu bilmediğin ultra lüks otellerde kalan gemicikleri olanlardanmı hayır bekliyorsun acaba?
arkadaşım ben akp'den birşey bekliyorum demiş miyim şu yazımda bir daha oku bakalım

EmmaW. demiş ki:
ergenekoncu diye suçlanan adamları görüyoruz bütün ilimli insanlar içeride içeride 500 kişi varsa 20 si suçlu diğerleri arada kaynayanlar daral:
ps: yaptığınız yorumlarada dikkat eden bütün insanlar aynıdır alevisi osu busu sizi ilgilendirmez
---

EmmaW

taker1907 demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
---
haddini bil forumda olduğunu unutma kelimelerinede dikkat et

EmmaW. demiş ki:
taker1907 demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
---
haddini bil forumda olduğunu unutma kelimelerinede dikkat et
kardeşim doğruları söylemek suçmu suçsa söyle anlayalım

EmmaW. demiş ki:
Tabiki olcak olmalıda Türkan saylan üniversiteli kızları parayala kandırmıomu* yalanmı ? bunu herkes bilio yoqsa neden kaç aydır kurumları denetime tabii tutulsunki?=

taker1907 demiş ki:
Crisis demiş ki:
taker1907 demiş ki:
ya bu adam bir kere Türk bile deil ermeni asıllı bir alevi adam bol keseden vaatler atıo ama bunlara dair ne bir proje nede bir kaynak sunabilio sadece vaat bundan ibaret bnce chp de hiçbirşey deişmiyecek neyse yinede hayırlısı neyse olsun
Forever AKP
bu adam hakkında oldukca sey biliyosun,ama Mr. sayın tayyeap hakkında bisi bilmiyosun? Yada bildiklerini söylemekden utanıyosun? Yazık... cool2:
canım biz kimin ne olduğunu biliyoruz adam hem solcu hem alevi şimdide ergenekoncuları toplayıp yeni bir örgüt kurmaya çalışıo Allah(c.c) sonumuzu hayır eylesin nediyim bn size bu ülkenin askeriyesinde ve belli birçok yerinde aleviler bulunyor ve şerefiszle ipin ucunu tutmuşlar sallıyolar istediklere yere
Herkes bir gün gerçekleri görcek :!:
bile bile oy veriyosun o zaman! Erdogan dediginiz adi herifin soyu nereli?! Kücükken simitcilik yapmıs ve o iste bile hile yapmıs adamı gelip burda inadına inadına savunmayın! Savunacaksanız bulun erdoganın yapdıgı güzel bir isi,kanıtıyla gelin.Ben burda ne o gandi denen adamı savunuyorum ne baskasını.SADECE ERDOGAN DENEN HERIFI SEV-MI-YO-RUM!anlasılır artık umarım cool2: :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
lool yoruma bak
şerefisizmiş. şerefsiz dediğin kişi meclisteki en şerefli insanların başında geliyor. allah diyosun hala, sen bu ülkenin rejimini biliyomusun? ilk okul 4. sınıf konusu ben öğreteyim sana, laiklik. anlamı da din ve devlet işlerini birbirinden ayırmaktır. bu ülkenin dini yoktur, meclise girerken dini düşünceleri kapının dışında bırakır, dışarı çıkınca tekrar zihnine yerleştirirsin. kimin dininin ne olduğu pek önemli değil, ki kendine müslümanları da görüyoruz, ülke sürünürken gemicikler alan, askerlerimiz, nam-ı değer kellelerimiz doğuda ölürken oğluna çürük raporu çıkartan. ben o insanla aynı dinden olmam bir kere, olamam. o adam müslüman ise ben değilim. allahlarımız farklı çünkü. sözde dinine bağlı bir insan, ama ülkenin parasını yemeyi biliyor ne iş?
gelelim kılıçdaroğluna. annesi ermeni olabilir, alevi-sünni herşey olabilir, ama bu ülkedeki çoğu kişi gibi dini alet etmiyor ve sadece ülkenin iyiliği için çaba sarf ediyor, en azından böyle bir izlenim uyandırdı bende. kişiliği gayet iyi, karakterli ve devletin parası ile gemicik almayacak kadar şerefli bir insan.
ergenekoncuları topluyor demişsin, ulan ergenekoncu diye alınanların hepsi solcu ve ileri görüşlü? ben bir tane cübbeli adamın alındığını görmedim ne işse bu da. ilahi adalet mi demeli yoksa? tanrıları onları koruyor, hep iktidarın yanlışlarını belirtilenleri mapusa sokuyor :rolleyes1: asıl dini alet edipte ülkeye şeriati getirmeye çalışanların çekeceği var allahlarından da haberleri yok :wink1:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt