Warden_

Öğretiyorum
Tabikide EU çarlar kazanır. 8 li bi eu ptde 3 bard,2 warior,1 cleric,1 wizard,1 warlock.Bard,warior ve cleric çarlar hiç cape giymesinler wizardla warlock u bıraqsınlar 8 vs 2 ye EU kazanır kesinlikle.ama set faktörüde etkili oluo bu durumda. inanmayan denesin bu taktiği bn troyda çok gördüm bu şekilde pvp yapanları ztn warior buffları alan kişiye karşı chin çarlar hiç bişi yapamıo.

kesınlıkle ch. Chinde force buildi var clericin bir değişi, sonuca heal yapıyor ve division skilleri war 7 tane bow glavie nuker karısık 1 tane forceyle rahat yenerler eu yu

Warden_

Öğretiyorum
Amazing demiş ki:
kesınlıkle ch. Chinde force buildi var clericin bir değişi, sonuca heal yapıyor ve division skilleri war 7 tane bow glavie nuker karısık 1 tane forceyle rahat yenerler eu yu
ii güzel demişinde forcenin debuffları holly spell warken işe yaramıo ayrıca bi 7k hp bascn die 10k dmg yiyon her türlü pt şeklinde eu alır ...

Gameworld

Bilgiliyim
Burada kimse eu veya ch alır diyemez bu iş taktik işi
Örneğin :
Ch ler bodoslama eu lara dalarsa aynı şekil katledilirler fakat taktik yapıp euların can damarlarına yani clericlerine toplu hücum ile alırsa eu ların işi biter.Burada önemli olan ırk değil yapılan taktiktir.Fortress war savaşlarına giden adamlar bu işi iyi bilir.

1.GRUP: 3bow 2blade 2nuker 1glavie...CHİNESE

2.GRUP: 3warrior 2warlock 2wizard 1xbow...EU

Chinese alır yani 1. grup....

chinese nası alır ya eu ezer geçer nedir çinn alma mantıgı nası bi strateji var aklınızda adamlar en basitinden 2wiz/1warlok/2bard/1cleric/2warrior olsa ztn ezerler hepsinn yan skill cleric olcak

yüzlerini her görüşümde midem kalksa da , fanatik chn olsam da eu alır abi adamlar torpilli .chn char force ye verip takıma heal bassa bile eu alır sin: ama birebirde kesin chn diyorum :coffee:

1.[eu]:2warrior 2 cleric 2xbow 2 wizard
2.[ch]:4 bow 2 glavie 2 blade

her iki tarafında oyunu iyi bildiğini düşünüyoruz

wizardlar ne kadar buff alırsa alsın 4 ch nin 4 bowu war bunlar wizardlara 6 ve 5 combo ile geri sektirseler glavielerde 2 wizardı alır sonra xbowlar ile bowlar birbirini iterken bladerler gider yatır batır falan bu arada cleric takımının yawaştan gideceğini görünce offering i basmak isterler bladerlerin block koyduğunu düşünüyoruz glavierler seti sağlamsa yatmaz çünkü heaksuel can veren buff var ama yattılar desek clericler offeringi basana kadar wizardlar çoktan gitmiştir ki bowlar zaten uzaktalar geriye 4 bow 2 blade kalıor bowlar clericler offering yaptığında bir strong bowla yere yapıştırırlar geriye en zoru kalıyor warriorlar birbirlerine buffu bastıkları anda neredeyse ölümsüzler ancak bowların sektirmesiyle yaklaşamazlar arada bladerler yatır batırı kullansa bile bladerler orada yatar bowlara yaklaşana kadar biri ölür çünkü 4 bow bir warriora dalıyor zaten biri ölürse diğeride ölür

ancak euların elide armut toplamıyor değil birde euların tarafından bakalım

önce wizardlar bufflarını alır ve hemen orda bowlara dalarlarsa en az 2 si ölür xbowlar glavieleri öldürürler zaten yaklaşamazlar zannetmiyorum bladerlere gelirsek wizard ve xbowların ortak çalışmasıyla ölürler warriorlar bowlara dalar clericler arkadan bufflar xbow ve wizardlarda işin içine girerse bowlarda ölür

sonuç itibariyle yenen grub her zaman değişebilir bunlar grubların saldırı ve defans taktiklerine bağlıdır

vede eu ların ch leri ezmesine gelince yeni ırk eu yu ezer ch ye ezilir oyun dengelenir diye düşünüyorum

ben iddia olarak varsayarsak eu'ya 1 ch'ye 2 dersek bence oran 1'e 1.05 verirken 2'ye 6.50 verir derim yani eu ezer... tabi istisna olmadıkca.. (istisnalar kaideyi bozmaz..)

Savaş stratejisine bağlı bence
Chin charlarda 2 char Force açmış olsa cleric ve warlock görevi görür bunuda unutmayın :detective:

Arkadaşlar şimdi bunu herkes biliyor bn eu deilim yanlış anlamayım ch 100lv bower ım var ama
zaten eu takım ırkı ama ch öle mi teke tek te ch nin şansı çok fazla ama şimdi bi takım ele alalım
eu takımı
3 warriror 3 wizz 1 cleric 1 bard
warriorlar saldırıyor yani tank onlar
Wizz ler warrior larınn arkasında indiriyorlar
clericler warrirorları destekliyor
bardlar guard tampur + bide mag. attack arttırıcı bi skilleri var hit march dı sanırım bilmiyorum yanlış olabilir işte herneyse onbu basarlar

tabi bu arada chlerin eli armut toplamıyor.

ch takımı
2 blader 3 bower 2 nuker 1 glavier
sadece item ve tecrübeye bakar ch lerin kazanması
itemler aynı özellik diyelim (eu ile ch nin)
tecrübesizlerse warriror lara dalarlar ilk önce onları halletmeye çalışırlar
tecrübelilerse ilk önce cleric i öldürürler biras zor olur ama ölür ardından clerivolmadığı için wizzler
fazla savunamaz kendini hemen ölürler warrirorlarlada artık o şans işi :popcorn:

Yukarı Alt