Nedense eu charlardan nefret ediyorum. Chinese charlarına aşırı haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Bence sro'da pvp vb. eu charları yokken daha zevkli oluyodu. Düşünün bir Wizz ile yapılan pvp'de ya o sana tek atıcak ya sen ona. Tekte bitmese bile kısa sürer.
Ama eskiden Full str glaive vs Full str blade pvp'si çok uzun sürer potu biten kaybederdi :P

ayrıca zeka işi mesela
RoyaLe demiş ki:
Tüm yorumlara baktım 14 kişi eu 2 kişi chin demiş. Eular dalcak ama çinler armut mu toplucak. 2 blader 2 glaiver 2 bower 2 nuker düşünün. 1 er glaiver ve nuker farklı grupta 1 er bower ve blader grup oluşturuyor. 4 grup etti. Glaiver rakibini stunlarken nuker kafaya meteoru indirecek wizard zaten dayanamaz bless ve screen olsa bile. 1 blader ve 1 bower ise bir kişiye dalacak yine. Çin charların bu taktiğine dayanabilecek tek party 8 tane warriordan oluşan partydir.
arkadaşımız kesinlikle dğru söylüyor

ne yazıkki birden fazla warrioru olan hiçbir EU partye CH'lar dayanamıyor, birbirlerini bufflamış 2 warrior resmen ölümsüz -.-"
CH'lara yapılan haksızlığı yeni gelicek olan ırk EU'ya yaparsa, ve bu yeni ırk CH'lara karşı zayıf olursa oyun mükemmel bir dengeye oturucak :mrgreen:

boo

rank8
oyle dusunuyo herkes zaten ^^
ciko1984 demiş ki:
düşünsenize herhangi bir 8li eu ptsi çini darmadağın eder bence (8 rogue/cleric ? kesin :D yaklaşamazlar 8 wizard/cleric buda kesin kıpırdamadan biter zaten 8 warrior/cleric bu çok acı olur :D, 8 warlock cleric bu wizard/clericin daha acılı hali yavaş yavaş hepsi ölür :D, 8 bard/cleric dancelar sayesinde bardlar wizarddan beter olur tambourlarda varken birşey olmaz yine yenerler, hatta sadece 8 cleric? absolute ile teker teker sun setmiş vs.miş dinlemeden temizlerler yada düşünsenize toplu offering attıklarını :D:D) yada bunların karışımı daha net ve temiz sonuçlar verir :D
cok guzel yazmissin zevkle okudum resmen :)

Bence CH .
Neden derseniz : 2tane sadece force-light-cold acmıs adam olacak sadece healer olarak diger 6 kisi ise glavier olacak kesinlikle bu sekilde kazanırlar. En onemlısıde potdaki 15 saniye sınırı.

soulsp34un rev6da bı vıdeosu cıkmıstır bı eu char clerıc warrıor adı DrBobKelso hatırlıyorsan server yzar bakarsınız skıller full max bu zerk actı onune gelen eu+ch herkese tek skılle cakıyodu 3 lu son skıll warrıor kombosunu cakıyodu kukreme chlere 37 k cakıyodu tek skılle xD eu bence

Chin alır neden derseniz her halukarda wizardlar yatıyo :) ister cleric ister bard olsunlar :)
kaldı geriye 7 kişi :) PvP den anlayan eleman direk clerice saldırıcagını bilir clericte yatınca kalır 6 dierleri zaten xbowmuş daggermış warriormuş chin dagıtır ortalıgı :)

Ki bide şu var her 2 takımda oynamayı biliyosa Chin her halukarda alır.

WinDRuNNeRXLife demiş ki:
Chin alır neden derseniz her halukarda wizardlar yatıyo :) ister cleric ister bard olsunlar :)
kaldı geriye 7 kişi :) PvP den anlayan eleman direk clerice saldırıcagını bilir clericte yatınca kalır 6 dierleri zaten xbowmuş daggermış warriormuş chin dagıtır ortalıgı :)

Ki bide şu var her 2 takımda oynamayı biliyosa Chin her halukarda alır.
warriorlara gold yedirip rusvet verirseniz ole olabilir :twisted: ama aksi takdirde warrior buflarını+ bless almıs bi wiz in tek yiceni sanımıorum hiç bi ch den + bard bufları var
warlockta stun sleep def dusurucu buflar ne ararsan var warrior iron+mag skin basar bless+bard bufları yannda promosyon böle uzar gider...........
eu eze eze alır :thumbsup:

Chi diyorum Chi takımı full str charlar olursalar alırlar rahat eu derdim ama pot basma süresi cok uzun

Private serverlarda oynayanların çoğu ch der çünkü eu karakter ile oynamıyorlar :D
Partyle 2 bard cleric - 2 2handed cleric - 4 Wizard cleric olucak dersek .
Bütün wizardlarda Warrior buffı olur . Bu ne demek hepsi damage yemez . Bard clericler önce bess basarlar sıra sıra sonra dance basıp wizleri coştururlar . Warriorlarda hem buff basar hemde düşürmedir vs yardımcı olurlar .
Chlerde böyle bir olanak yok :D

Son olarak geçenlerde yan çarımla yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum :D
Normal çarım wiz cleric 81 lv ama o gün sıkılmıştım 42 lv 2handed yan çarıma girdim . Evente gittim . Karşı takım baya güçlüydü hepsi strydi ve chydi bizimkiler strydi ama oynamayı bildiyodu . bende kalktım akrşımda 5 kişi vardı Bir iron skin basıp hepsini indirdim :D Artık 2handed çarımı kasmayı düşünüyorum :D

Tequilla

Bilgiliyim
ExcLusivE demiş ki:
Party oLucak deniyorsa bir takım söz konusuysa .
Ben herkezin aksine chinese demek istiyorum 1 Glavie, 1 Blade + Full Str Bow .
Eu'ların yarısından çoğu buff vericek, yarısı dalıcak ...
Ben chinese derim nedenini fazla açmak istemiyorum .
Ama öyLe ...
Bu konuda Sana Katılıyorum Bncede chinese Alr.Ama Eu Ların Crosbow Saglam vuruo uzaktan xS 8O

Cryolite demiş ki:
ne yazıkki birden fazla warrioru olan hiçbir EU partye CH'lar dayanamıyor, birbirlerini bufflamış 2 warrior resmen ölümsüz -.-"
CH'lara yapılan haksızlığı yeni gelicek olan ırk EU'ya yaparsa, ve bu yeni ırk CH'lara karşı zayıf olursa oyun mükemmel bir dengeye oturucak :mrgreen:
Zaten bildiğim kadarıyla öyle olucakmış. :D

1 cleric 1 bard 2 wizard 3 dagger 1 warrior olursa eu pt
cleric buff vericek daggerlar birbirlerini bufflicak ve olumsuz olucaklar warriorla beraber daldiklari rakiplerini wizard ve bardlarin damageleriyle yere indirecekler

Yukarı Alt