Bir pvpde ch takımımı yoksa ue takımımı yener

Not:Pvp takımındakiler 100 lvl f.f. olarak sayılacak

Eu charlar zaten takım oyunu için yaratılmış charlar.Chin'lerin Eu'lar karşısında hiç şansı olmaz.

tam emin olmamakla birlikte.. eu diyorum sebebi de şu.. bir parti düşünün eu ve chin çarları olarak;
eu pt
2 cleric , 2 warlock ve 2 warrior ve 2 wizard..
chinese pt de..
2 bow 2 nuker 2 glaive 2 nuker

ii kapışılınır :))

düşünsenize herhangi bir 8li eu ptsi çini darmadağın eder bence (8 rogue/cleric ? kesin :D yaklaşamazlar 8 wizard/cleric buda kesin kıpırdamadan biter zaten 8 warrior/cleric bu çok acı olur :D, 8 warlock cleric bu wizard/clericin daha acılı hali yavaş yavaş hepsi ölür :D, 8 bard/cleric dancelar sayesinde bardlar wizarddan beter olur tambourlarda varken birşey olmaz yine yenerler, hatta sadece 8 cleric? absolute ile teker teker sun setmiş vs.miş dinlemeden temizlerler yada düşünsenize toplu offering attıklarını :D:D) yada bunların karışımı daha net ve temiz sonuçlar verir :D

Party oLucak deniyorsa bir takım söz konusuysa .
Ben herkezin aksine chinese demek istiyorum 1 Glavie, 1 Blade + Full Str Bow .
Eu'ların yarısından çoğu buff vericek, yarısı dalıcak ...
Ben chinese derim nedenini fazla açmak istemiyorum .
Ama öyLe ...

Xplosive

Bilgiliyim
Eurolar warrior bufflarını alır, clericden str int alır, bless spell alır, warlock debufflarını chinalara basar, wizardlar life ı açar, earthquake attıktan sonra bakın bakalım ortada chi char kalıyor mu. :lol:
Ps: China for ever. :headbang:

Tüm yorumlara baktım 14 kişi eu 2 kişi chin demiş. Eular dalcak ama çinler armut mu toplucak. 2 blader 2 glaiver 2 bower 2 nuker düşünün. 1 er glaiver ve nuker farklı grupta 1 er bower ve blader grup oluşturuyor. 4 grup etti. Glaiver rakibini stunlarken nuker kafaya meteoru indirecek wizard zaten dayanamaz bless ve screen olsa bile. 1 blader ve 1 bower ise bir kişiye dalacak yine. Çin charların bu taktiğine dayanabilecek tek party 8 tane warriordan oluşan partydir.

Takımı
Besiktas
Bunun cevabı her daim değişebilir;
Eu carların kazanması için; partydeki 2 cleric ve 2 warriorun bastıgı bufflarla yatacak bir car varsa ztn direk delete.
Ch carlar kazanması için ; Eu takımında bufferlar olmasın ch havada karada ezer eu'yu.
Yani bunu partydeki adamlar belirler Tabiki en önemli faktör ise; kullanılar zekadır çeviklikdir.

eular sizin tabirinizle "noob" değillerse yani azçok biliyorlarsa oyunu çinlileri çok rahat yenerler size sorarım sadece 2 wizard bile yeter arkasında 2 warrior bless+fenceler+screenler olsa birde bir cleric str int verse yeter yapmayın gözünüzü seveyim avrupa gibi pt canavarından söz ediyorsunuz teke tekte şöyle böyle tartışılır ama konu pt ise eu :)

Yukarı Alt