A

Anonymous

Guest
int bow istiyorum unique videolarda falan izliyorum gayet iyi vuruyolar. bende açayım dedim fakat hangi buildler bilmiyorum

sjsroda okcu kuracagım fire 90/cold/90/pacheon/90/light30 ypacagım giysi ne olsun

Ark.lar Hybird char acıcam 100light-100cold-100heuksal.. ama hangi lvl ler arası ve ne kdr str vermeliyim emin deilim... phy bal. yüksek olsun istiyorum ama meg 'de cok düşük olmasın... ^^ bu konuda bi yardımcı olursanız sevnirim... ve 7:1 Hybird nasıl olunur? bu 2 soruma cvp pls <.<

bnım 92 full int nuker charım var s/s light/cold/?? ne olmalıyım bicheon yada fire arasında kaldım sp var sorun olmayacak fire 64 te onu dusurup bicheon acmalımıyım bn %80 kasacagım %20 de pvp event job fortreww vs. yapacagım bnım ıcın hangısı daha uygun olur

Ya ben bi klasikten giderek heuksal / fire / light açtım... heuksalla fire genelde max veya 1 2 gap(max) oluyor bende.. 56 lvl oldum garmenttim proya geçtim.. vazgeççeğimi sanmıyorum heuksal,fire,lighttan fakat iyi bir yapılandırmamı sormak istedim.. ?

81 e FF lıght cold bicheon bir nuker charı 90lvl yapınca 9gap farm yapacam 100lve ff olması için ne kadar sp gerekir tahmini 81den itibaren?

Beyler Bicheon/Fire/Cold buildle gittiğim bi çarım var. Defanslarım çok iyi ama Sağlam bir glavieci yada Bowcuyu yıkamıyorum bladerleri söylememe gerek yok.Sağlam olmak bir çözüm sanıyordum ama adam yıkamayınca anlıyorumki hiç bi işe yaramıyor.Coldu kapatıp Force olcam ama clericdeki holly spelle işlemiyor bi hasssa bunun içinde force olmak istemiyorum. Ne yapmam gerekli Kendi düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.Teşekkürler.

Full str glavier çar yapılandırmasında,Fire skillerinden 2. olanı kalkanla kullanılmıyormu??Neden onu açıyoruz?Asıl sorum şu bu skili açınca kalkanla skill i açıp sonra tekrar glavieyemi dönecez yoksa bu skilli açınca skill i hiç kullanmadan bu skillin bir faydasımı var bu sorumu cevaplarsanız sevinirim......

ybugras demiş ki:
Full str glavier çar yapılandırmasında,Fire skillerinden 2. olanı kalkanla kullanılmıyormu??Neden onu açıyoruz?Asıl sorum şu bu skili açınca kalkanla skill i açıp sonra tekrar glavieyemi dönecez yoksa bu skilli açınca skill i hiç kullanmadan bu skillin bir faydasımı var bu sorumu cevaplarsanız sevinirim......
Evet kalkan sayesinde kullanabiliyorsun..kalkanla açıp tekrar silahını alabılırsın tam faydasını bılmıyorum ama sana gelen bazı mag. ve ya phy. atcklarda bazı değerleri düşürüyor yanı daha az damage alıyosun sanırım...

arkadaşlar. Nuker kasacağım, Cold - Light - Bicheon mu, yoksa Fire - Cold - Bicheon mu yapmalıyım. Tereddütte kaldım bi ışık tutarmısınız ? (:

DaddyCool demiş ki:
arkadaşlar. Nuker kasacağım, Cold - Light - Bicheon mu, yoksa Fire - Cold - Bicheon mu yapmalıyım. Tereddütte kaldım bi ışık tutarmısınız ? (:
Sana ikisininde açıklamasını yapayım kararı sen ver :
1) Cold - Light - Bicheon : Bu yapılandırma pwp yapılandırmasıdır.Light'daki bufflar sayesinde mag. attack'ın yani nukelerin attağı yükselir.Cold'da da phy. def'ın artar.Birde garm giyersen pwp'de işi götürürsün.Hmm birde snow var tabi.

2)Fire - Light - Bicheon : Bu yapılandırma tam uniq yapılandırmasıdır.Light buffları ile nukelerin attağı artar.Fire nukelerinin atağı zati diğerlerinden daha fazladır.Muazzam attack'ın olur.

3)Fire-Cold-Bicheon : Bu yapılandırma fazla tercih edilmeyen bir yapılandırmadır nukerler için.Çünkü , light nukerler için çok değerlidir.Hem kaçarken hem de buffların attackı arttırmasından dolayı.Bunun eksikliğinde fire'de biraz attack katkısı olur ama ... Cold'daki bufflarla defansın artar.Kısacası atack'ın biraz eksik kalır.

Peki ben 99 Lv Bow 98 Fıre 98 de Lgıht 72 de Protector gıyıyorum colda cevırım mı lıghtı yoksa kalsın mı bıde cevırmessem pro kalım mı tesekkurler

Ben şuan 9 farmlı hybird pacheon kasıyorum 6 str 1 int gidiyom acaba Fire/light mı gitmeliym benim için en uygunu nedir?

meLankoLiq demiş ki:
Peace35 demiş ki:
Ben şuan 9 farmlı hybird pacheon kasıyorum 6 str 1 int gidiyom acaba Fire/light mı gitmeliym benim için en uygunu nedir?
Cold : 20
Pacheon : 100
Light : 80
Fire : 100

bu yapılandırmanın + ve - yönlerini söylermisinz acaba birde bi sorum daha olcaktı 6 str 1 int gitmek hata değil dimi?

Peace35 demiş ki:
meLankoLiq demiş ki:
Peace35 demiş ki:
Cold : 20
Pacheon : 100
Light : 80
Fire : 100

bu yapılandırmanın + ve - yönlerini söylermisinz acaba birde bi sorum daha olcaktı 6 str 1 int gitmek hata değil dimi?
Hata bence.Ama oyundan zevk alırsın belkide.Bu build hybrid strlere çok iyi gidiyor.

%20'lik bir snowun var.Kanımca force bowmanlar kadar mp'ye sahip olacaksın.int bluelarını max tutmanı şiddetle öneririm.

- leri :
İyi kullanamazsan kazanamazsın pvplerde.Bowman taktik ustası olmanız gerek. bkz : meLankoLiq 8) :lol:
%20'lik snow bizi rezilde eder vezirde.Snowu doğru yerde kullanmayı bilmemiz gerekir.

+ları :
Snow shield ile % 20 gelen damageleri mpden düşürerek büyük ölçüde hasarı azaltırız.Ancak damage almamaya çalışmalıyız vurabilmek için.

biraz saçmaladım kusura bakma uykuluyum. pmden nasıl pvp yapman gerektiğini anlatabilirim yarın falan :mrgreen:

edit: o kadar çok şey yazıp sildim ki geriye 2-3 cümlelik birşey kalmış.sanki çok uzun anlatmışım gibi geldi bana dipnotu o yüzden yazdım. Ayy ben yatayım konuştukça batıyorum :dance: :popcorn:

eyw saol valla çok yardımcı oldun eline sağlık bide neden hata olduğunuda söyleseydin çünkü ciddi kasıyom oyunda bot ve pre aldım yani hata yapmak istemiyom statlarıda vermedim henüz zaten 12 lvl im neyse artık karakteri yeni actım şuan pvp le işim yok yani :) Hehe türkçe sroda bişey dikatimi çekti ölünce char felç oldu yazdı koptum :D

Yukarı Alt