öncelikle merhaba forumun yenisiyim , konuyu yanlış yere açtım galiba :D neyse soruma geleyim arkadaşlar sürekli çar değiştiriyorum neyci kasıcağımı billmiyorum sizce neyci kasmalıyım pvp de güçü olmak istiyorum tanınmak isiyorum , sizce neyci kasmalıyım ???

Sırf pvp düşüncense blader. "Param var silk alırım 85e kadar taxide kalırım sonra bota koyarım her ay plus çekebilirim." diyosan blader aç. Blader kasması ölüm gibidir. Ama pvpdede baya zevklidir. +5 blade/shieldla bile harikalar yaratabilirsin. Ama unique kesemezsin aklından bile geçirme.
Bow pvpde iyidir ama sadece iyidir bana göre. Hiç bi zaman bi blader kadar güçlü gelmemiştir bana. Bide herkez unique kesilir bowla diyo ama buda hayal. Bi wizin bowa unique bırakması hayaldir. Ama kasmasıda kolay ve hızlıdır.
Glavier benim favori çarlarımdandır. Ama ne yazıkki gitgide güçsüzleşip combo atan bi char haline geldi. Her yeni gelen skill 3lü vuruyo ve buda pek bi işe yaramıyo. Kasması bladerdan kolaydır seni sıkmaz. Ama bi bow kadarda hızlı kasamaz.
Nuker eski zamanlarda snow yokken pertti ama snow geldi nukerlerin gücü 10 katına çıktı. Bi pvpde snowlu nukerin gücü bi skin atmış warriorda var bence :lol: . Kasması seri olur moblara karşı iyi vurursun pvpde snow varken dehşettir snow yokken safede beklersin anca. Unique kesermisin bilemem ama wiz ve rogue hariç bence hiçbi charla unique kesmek kolay değil :lol:

Vermilion her seçenegi açmış . Bence onemli olan senin zevk alman . Eger kasmaktan zevk almıyıcaksan charı kastıgına kasacgına pişman olursun . Her buildin iyi kotu yanları vardır . Eger sen nasıl kkulanıcagını bılırsen her char elinde devleşir !

Yukarı Alt