1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

chinese bow hatamı yaptım :S? acill :S?

1. forbann3d

forbann3d Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam herkese uzun süredir oyuna ara wermiştir ve tekrar başlaytım dedim daha çok yeni bi bow kastım yannız biraz dolandıımda gördümki eurpe charla ağırlıkta hotana gidip pazarelara baktım neredeyse hepsi china. bu arada malazgirt serverındayım.acaba server yenimi böle herkes kasıomu yoksa hatamı yaptım ilerde item falan bulmakta zorlanırımıyım acil yardımcı oluranz sevinirim boşa kasmaya dewam etmeyim nede olsa yeniiyim??

2. Crisis

Crisis Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    önce türkceni düzeltirsen sevinirim
    malazgirt serveri daha yeni oldugu icin cok yüksek lvl adam yok 1 ay sonra cıkar 90+ adamlar

3. CheckPoint_

CheckPoint_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    türkçeyi yanlış kullanmamış sadece biraz yazım hataları yapmış. :thumbsup:

4. forbann3d

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle teşşekürler laf eden arkadaşada gülmekten kırıldım burda bana türkçeni düzeltirmiisn demiş.1. istediğim gibi konuşurum seni ilgilendirdiini düşünmüyorum 2. sorun türkçemn bozuk olması değil dikkat ettyisen harfler karışmış yada eksik yeni uyanmış uykulu halden olabilir... nese ne demek istediğini anladımda derdim 90 lvl adamlardan çok itemlar yani chinese karakterler çok az sanki öyle bir şey yokmu bana mı öyle gelyor? itemler soradanmı çıkar ortaya bu konuda bilgi almak istemiştim teşekkürler??

5. NoMoreLove

NoMoreLove   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Avrupalı karakterler daha hızlı kasar. Bu nedenle yeni serverlarda ağırlıkta olur avrupalılar. ^^

6. Desmond

Desmond Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    1) Sürekli harf hatası yaparsan bu Türkçeyi özensiz kullandığın izlemini doğurur. Eğer biraz özen gösterirsen daha iyi anlaşılır ve sorununa daha kısa sürede yanıt bulursun.

2) İstediğin gibi konuşursan, istediğin gibi anlaşılamazsın. Yani ne düzeyde kendini anlatabilirsen o derecede karşılığını görürsün.

3) İtemlerin çıkma olasılığı, serverde bulunan çarların yapılandırmaları ile ilgili değilidir. Her itemin çıkma olasalığı aynıdır. Zamanı gelince istediğin itemi bulacağından eminim.

7. Crisis

Crisis Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yazdıgım cevaba sükretmiyosunda bana gülüyosun he? :) acıncak haldesin o zaman :wink1: :byes:

8. forbann3d

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    orda dikkat ettyisen teşşekür etmişim ve ne demek istediğini anladığımı fakat ekstradan bir kaç bilgi daha istediğimi söylemişim? sadece o uyarın için güldüğümü söyledim ve o bozuklukların sebebinide açıkladım. dkkat ettiysen ondan sonra ki mesajlar gayet normal ve düzgün derdim tantana çıkarmak yada olay çıkarmak değil... yine de tekrar çok teşşekür ederim cevabın ve yardımın için....

9. Quater

Quater Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +Eurapa karakter açıp sp farm yaparlar genelde :popcorn: